Některé zboží musí být vzhledem ke své specifické povaze přepravováno za přesně stanovených podmínek. Mezi ně patří například řízená teplota. Jsme obeznámeni s vytvořením správného prostředí pro specifické skupiny výrobků. Díky dlouholetým zkušenostem víme, jak pro ně zajistit nejvyšší bezpečnostní, hygienické a skladovací standardy. Nepodstupujte žádná rizika! Spolehněte se na zkušenou logistickou společnost!


Pro správnou přepravu s řízenou teplotou je nezbytná odpovídající příprava, zázemí, vybavení a přizpůsobený vozový park. Proto, abyste měli jistotu úspěšného doručení – svěřte tento úkol odborníkům. Již léta organizujeme a dohlížíme na přepravu zboží s řízenou teplotou ve 3 sortimentech:

 1. +2°C ~ +6°C ,
 2. +8°C ~ +12°C,
 3. Okolní – žádná teplota.

Přeprava s řízenou teplotou je založena na kontinuitě původně předpokládané teploty. Vztahuje se na zboží vyžadující zvláštní podmínky. Patří mezi ně potraviny, ale také zdravotnické výrobky, léky, kosmetika, chemické výrobky a dokonce i elektronika a stavební materiály. Proč je tak důležité udržovat optimální prostředí? Protože se jedná o zboží, které v důsledku kolísání a překračování teplot (minimálních i maximálních) může změnit své vlastnosti a stát se zcela nevhodným pro další použití. Kromě toho mohou některé výrobky v důsledku změny chemického složení představovat riziko pro člověka a životní prostředí.


Kontaktujte nás

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję