Naše hodnoty

Udržitelný rozvoj
Poskytujeme profesionální logistické služby a podporujeme naše partnery v jejich každodenních obchodních aktivitách. Při realizaci našich obchodních cílů se také staráme o udržitelný rozvoj založený na péči o přírodní prostředí a místní komunity. V souladu s tímto principem se angažujeme v různých typech kulturních, vzdělávacích a charitativních akcí.

Záleží nám na rozvoji, bezpečnosti a zdraví našich zaměstnanců. Investujeme do školení a balíčku benefitů které jsou k dispozici v naší společnosti.


Obchodní cíle a rozvoj podnikání

Díky práci a nasazení našich zaměstnanců počet nových klientů rychle roste. Rozvíjíme společnost a rozšiřujeme nabídku dostupných služeb. Zaměstnáváme stále více zaměstnanců a počet kanceláří a skladů Silvan Logistics neustále roste. Naší snahou je, aby se společnost Silvan Logistics stala v příštích několika letech jedním z hlavních logistických operátorů v Evropě.


Co nabízíme?

 • profesionální realizace přepravních a logistických služeb od prvního kontaktu, až po doručení zákazníkovi
 • poradenství a zákaznická podpora v každé fázi realizace objednávky
 • včasné, rychlé a spolehlivé dodávky
 • flexibilita a všestrannost zajišťující se přizpůsobení služeb individuálním potřebám zákazníků
 • kompletní kontrola přepravovaných nákladů v každé fázi transportu
 • péče o bezpečnost a ekologii
Tranzyt

Kontaktujte nás

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję