Firma Silvan Logistics jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży TSL. Istniejemy od 2005 roku. Od ponad 15 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Będąc w gronie czołowych operatorów logistycznych, specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych wymagających temperatury kontrolowanej. Jako jedni z nielicznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego – od transportu morskiego i lądowego, po przeładunek, składowanie, kompletację oraz dystrybucję towarów za pośrednictwem sieci magazynów w Polsce.


2 Kraje

Polski kapitał

Ponad 15 lat na rynku

400 pracowników

14 000 m2 powierzchni magazynowej


45 milionów obrotu rocznie

65 000 transportów rocznie

1 650 000 przetransportowanych palet rocznie

300 środków transportu„Sukces Silvan Logistics tkwi we właściwej rekrutacji kadry, dla której logistyka jest pasją. Ciągłe doskonalenie procesów oraz rozwój kompetencji pracowników przekłada się na efektywne rozwiązania dla naszych Klientów.”

Adrian Kwieciński
Dyrektor Zarządzający


Nasze wartości

Zrównoważony rozwój
Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne, wspierając naszych partnerów w ich codziennej działalności biznesowej. Realizując nasze cele biznesowe równocześnie dbamy o zrównoważony rozwój oparty na trosce o środowisko naturalne i lokalne społeczności. Działając w myśl tej zasady angażujemy się w różnego typu akcje kulturalne, edukacyjne i charytatywne.

Zależy nam na rozwoju, bezpieczeństwie i zdrowiu pracowników. Inwestujemy w szkolenia, oraz pakiety benefitów pozapłacowych, które są dostępne w naszej firmie.


Cele biznesowe i rozwój działalności

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników bardzo szybko rośnie liczba nowych klientów. Rozwijamy firmę i poszerzamy wachlarz dostępnych usług. Zatrudniamy coraz więcej pracowników i stale powiększa się liczba biur oraz magazynów Silvan Logistics. Naszymi działaniami dążymy do tego aby firma Silvan Logistics w ciągu najbliższych kilku lat stała się jednym ze znaczących operatorów logistycznych w Europie.


Co oferujemy?

 • profesjonalną realizację usług transportowych i logistycznych od pierwszego kontaktu po dostawę do klienta,
 • doradztwo i wsparcie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia,
 • terminowe, szybkie i niezawodne dostawy,
 • elastyczność i wszechstronność zapewniające dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów,
 • pełną kontrolę przewożonych ładunków na każdym etapie transportu,
 • dbałość o bezpieczeństwo i ekologię.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję