Firma Silvan Logistics jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży TSL. Istniejemy od 2005 roku. Od ponad 15 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. Będąc w gronie czołowych operatorów logistycznych, specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych wymagających temperatury kontrolowanej. Jako jedni z nielicznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego – od transportu morskiego i lądowego, po przeładunek, składowanie, kompletację oraz dystrybucję towarów za pośrednictwem sieci magazynów w Polsce.


2 Kraje

Polski kapitał

Ponad 15 lat na rynku

400 pracowników

14 000 m2 powierzchni magazynowej


45 milionów obrotu rocznie

65 000 transportów rocznie

1 650 000 przetransportowanych palet rocznie

300 środków transportu
Nasze wartości

Zrównoważony rozwój
Świadczymy profesjonalne usługi logistyczne, wspierając naszych partnerów w ich codziennej działalności biznesowej. Realizując nasze cele biznesowe równocześnie dbamy o zrównoważony rozwój oparty na trosce o środowisko naturalne i lokalne społeczności. Działając w myśl tej zasady angażujemy się w różnego typu akcje kulturalne, edukacyjne i charytatywne.

Zależy nam na rozwoju, bezpieczeństwie i zdrowiu pracowników. Inwestujemy w szkolenia, oraz pakiety benefitów pozapłacowych, które są dostępne w naszej firmie.


Cele biznesowe i rozwój działalności

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników bardzo szybko rośnie liczba nowych klientów. Rozwijamy firmę i poszerzamy wachlarz dostępnych usług. Zatrudniamy coraz więcej pracowników i stale powiększa się liczba biur oraz magazynów Silvan Logistics. Naszymi działaniami dążymy do tego aby firma Silvan Logistics w ciągu najbliższych kilku lat stała się jednym ze znaczących operatorów logistycznych w Europie.


Co oferujemy?

 • profesjonalną realizację usług transportowych i logistycznych od pierwszego kontaktu po dostawę do klienta,
 • doradztwo i wsparcie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia,
 • terminowe, szybkie i niezawodne dostawy,
 • elastyczność i wszechstronność zapewniające dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientów,
 • pełną kontrolę przewożonych ładunków na każdym etapie transportu,
 • dbałość o bezpieczeństwo i ekologię.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję