Szwecja to duże państwo z ogromnym potencjałem i dobrze rozwiniętą gospodarką. Jako jeden z członków Unii Europejskiej chętnie współpracuje z polskimi producentami zarówno w zakresie importu, jak i eksportu. W odpowiedzi na dynamicznie rozwijającą się współpracę gospodarczą na linii Polska-Szwecja, oferujemy kompleksową obsługę spedycyjną pomiędzy tymi krajami. Realizujemy przewozy paletowe, drobnicowe i całopojazdowe. Poznaj naszą pełną ofertę oraz korzyści, jakie daje dobra spedycja na Szwecję

transport Szwecja

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Transport do Szwecji – dlaczego warto?

Dynamika współpracy pomiędzy Polską a Szwecją znacznie wzrosła po wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej. Otwarcie granic umożliwiło swobodną wymianę handlową i rozwój wzajemnych relacji biznesowych. Warto zauważyć, że Szwecja należy do najbogatszych krajów UE, ma wysoko rozwinięty przemysł, a gospodarka tego kraju jest silnie uzależniona od handlu międzynarodowego. Dodatkowo stała się zaufanym partnerem handlowym Polski. Tak więc transport z Polski do Szwecji, jak i transport ze Szwecji do Polski może być szansą nie tylko dla ogromnych firm międzynarodowych, ale też małych polskich przedsiębiorstw.

Udział transportu w gospodarce nieustannie rośnie, a zaawansowane technologie umożliwiają szybkie wykonanie usługi, gwarantując klientom maksymalny komfort i wygodę. Nasza oferta obejmuje nie tylko transport krajowy, ale również transport międzynarodowy. Od ponad 17 lat zajmujemy się logistyką i łańcuchami dostaw, a nasza firma prowadzi działalność zgodnie z aktualnymi regulacjami prawnymi.

Profesjonalne usługi transportowe do Szwecji

Transport Szwecja i spedycja do Szwecji mogą wydawać się trudne, zważywszy na Morze Bałtyckie dzielące oba kraje. Mamy na to sposób! Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaplanować optymalne i szybkie trasy przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Wybierając sprawdzoną firmę logistyczną, taką jak Silvan Logistics zyskujesz pewność, że Twoje towary dotrą na miejsce terminowo i w nienaruszonym stanie.

Transport międzynarodowy nigdy nie jest łatwym zadaniem. Planujesz rozszerzyć swoją działalność na rynek szwedzki? Obawiasz się problemów z bezpiecznymi dostawami? Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług wpływa nie tylko wiedza, ale również nowoczesny sprzęt i rozbudowana flota pojazdów. Dzięki temu możemy Ci zaoferować:

Szwecja import

Transport ciężarowy Polska – Szwecja

Dbamy o to, aby przewozy na linii Polska – Szwecja były nie tylko w korzystnych cenach, ale także bezpieczne i zaplanowane zgodnie z wytycznymi stawianymi przez Skandynawów. Decydując się na współpracę z nami nie musisz martwić się o formalności – wszelkie kwestie dotyczące dokumentacji związanej ze spedycją i transportem załatwiamy z uwzględnieniem procedur bezpieczeństwa. To wszystko sprawia, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Szwecja eksport

Szwecja import

Zastanawiasz się, co eksportuje Szwecja? Import ze Szwecji obejmuje przede wszystkim sery i produkty mleczarskie, które przewozimy w odpowiedniej temperaturze w naczepach z agreagatem (na bieżąco kontrolując panujące wewnątrz warunki). Transport ze Szwecji odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami. 

Chcesz dowiedzieć się, jak to robimy? Sprawdź: transport nabiału

Transport drewna Szwecja

Istotną częścią szwedzkiej gospodarki są bogactwa naturalne, między innymi rudy żelaza, cynku, miedzi, tytanu i uranu oraz duża powierzchnia lasów. Z tego względu produkcja drewna jest nieodłączną gałęzią przemysłu w tym kraju, a Szwecja stała się jednym z największych na świecie eksporterów celulozy.  

Szwecja eksport

Z kolei eksport do Szwecji to głównie owoce i warzywa (jabłka, ziemniaki, pomidory, cytryny). Jako jedna z nielicznych firm logistycznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego i od lat specjalizujemy się w transporcie właśnie tego rodzaju produktów, dlatego sprawdź:

Poza tym w ramach transportów realizowanych do Szwecji przewożone są części do maszyn przemysłowych, elektronika czy meble i artykuły gospodarstwa domowego.

Transport do Szwecji cennik

Cena transportu do Szwecji nie jest oczywista i ustalana jest z klientem indywidualnie. Dzieje się tak ze względu na wpływ wielu czynników i kosztów zmiennych – są to między innymi: waga i wymiary ładunku, terminy załadunku i rozładunku, wybrany środek transportu czy dodatkowe czynności spedycyjne.

Spedycja Szwecja

Organizacja całego procesu logistycznego pomiędzy Polską i Szwecją może być sporym wyzwaniem bez odpowiedniego doświadczenia. Uwzględnij ten fakt podczas wyboru operatora i wybierz firmę z wieloletnim stażem i ugruntowaną pozycją na rynku. Pamiętaj, że Szwecja transport to nie wszystko. Profesjonalne usługi spedycyjne obejmują szereg czynności, które mają doprowadzić do zorganizowania przewozu towaru. Są to szerokie działania, w których skład wchodzą:

 • doradztwo;
 • wybór odpowiedniego środka transportu;
 • koordynacja całego procesu (począwszy od kontaktu z klientem, poprzez kontrolę przewozu aż po rozliczenia dokumentacyjne);
 • rozwiązywanie powstałych problemów;
 • kontrolę dokumentów transportowych;
 • dodatkowe czynności (np. awizacja, odprawy celne). 
spedycja Szwecja
Logistyka dystrybucji i E-logistyka

Transport międzynarodowy Szwecja – co nas wyróżnia?

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy swoje towary sprzedajesz na rynku krajowym, czy międzynarodowym – jesteś odpowiedzialny za bezpieczne dostarczenie ich do klientów. Chcąc ułatwić sobie zadanie, a jednocześnie zapewnić spokój i pewność, że Twój ładunek jest w dobrych rękach – eksport Szwecja i import Szwecja to zadania, które warto powierzyć specjalistom. Oferujemy tani transport do Szwecji, szybki dostęp do informacji na temat statusu przesyłki i wysoką jakość usług, dzięki czemu Twoi klienci także będą zadowoleni ze współpracy. Co daje nam przewagę nad innymi?

 • Wieloletnie doświadczenie w branży;
 • Indywidualne podejście – Ty ustalasz warunki współpracy, co pozwala nam dopasować zakres działań do jasno sprecyzowanych oczekiwań;
 • Gwarancja regularnych odbiorów i szybkich dostaw;
 • Kompleksowe działanie – zapewniamy załadunki, rozładunki, pakowanie, etykietowanie, a także magazynowanie towarów w naszych obiektach;
 • Specjalistyczna i nowoczesna flota pojazdów dostosowana do najbardziej wymagających ładunków.

Realizując dostawy ładunków do krajów skandynawskich, ale też do innych państw europejskich, stawiamy na najwyższy standard usług. Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółowych wytycznych oraz warunków umowy.

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję