Transport stali i innych wymagających materiałów zmusza do przystosowania pojazdów do ich specyfiki oraz przestrzegania zasad określonych rozmaitymi przepisami. Jednym z takich materiałów jest stal – surowiec szeroko stosowany w budowie maszyn, okrętownictwie czy budownictwie. Wychodząc naprzeciw stale rosnącemu popytowi na stal i wyroby metalowe oferujemy transport stali na terenie kraju i za granicą. Jesteś zainteresowany? Sprawdź, dlaczego warto nawiązać współpracę z Silvan Logistics!

Transport leków przewoźnik Silvan Logistics

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
Transport stali zbrojeniowej Silvan Logistics

Transport stali zbrojeniowej – co obejmuje oferta?

Nasza oferta obejmuje przewóz stali z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – oferujemy:

 • transport stali w kręgach;
 • transport stali w arkuszach;
 • transport prętów zbrojeniowych;
 • transport rur;
 • transport kątowników;
 • transport prefabrykatów stalowych.

Każda z tych form wyróżnia się cechami, które decydują o zastosowaniu odpowiedniego środka transportu czy specjalistycznego systemu mocowań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie różnego rodzaju ładunków. Doskonale wiemy, jak dokonać precyzyjnych wyliczeń i pomiarów, aby Twój towar nie uległ rozluźnieniu lub uszkodzeniu i bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego. Dysponujemy specjalistyczną i rozbudowaną flotą pojazdów przystosowaną do realizacji tego typu transportu. Nieustannie optymalizujemy istniejące schematy dostawy i proponujemy indywidualne rozwiązania uwzględniające właściwości ładunku i potrzeby klienta.

Jak przebiega transport stali?

Przewóz stali może odbywać się transportem drogowym, który uchodzi z najbardziej uniwersalny i ekonomiczny. Daje możliwość pełnego załadunku, kontrolowanie temperatury i konsolidację ładunków w magazynach. Innym sposobem jest transport morski, który sprawdza się szczególnie na długich dystansach, a morskie kontenery dają dodatkową gwarancję bezpieczeństwa. Oferujemy też kolejowy transport stali w specjalnych wagonach, platformach lub kontenerach z możliwością przeładunku.

Bezpieczny transport stali zbrojeniowej

Transport stali wiąże się z ryzykiem uszkodzenia mechanicznego oraz utleniania pod wpływem zbyt wysokiej wilgotności lub opadów. W wyniku czego deformuje się i rdzewieje, co sprawia, że staje się niezdatny do użytku. Dlatego przykładamy szczególną uwagę do zabezpieczenia ładunku. Na przykład transport kręgów stali odbywa się w specjalnych opakowaniach, w których kręgi zabezpiecza się dodatkowo kartonem lub folią, a następnie mocuje specjalnymi pasami, aby nie powodować dodatkowych uszkodzeń.

Transport stali Silvan Logistics
Transport stali w kręgach Silvan Logistics

Dlaczego transport stali warto powierzyć profesjonalistom?

Transport stali jest usługą wymagającą specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Dlatego warto powierzyć to zadanie specjalistom – co nas wyróżnia?

 • Wiedza i doświadczenie;
 • specjalistyczne wyposażenie, takie jak chwytaki, dźwigi i naczepy, które zapewniają bezpieczny załadunek, rozładunek i transport stali;
 • dbałość o bezpieczeństwo – doskonale znamy procedury i zasady dotyczące bezpiecznego transportu stali;
 • stały kontakt z klientem – na bieżąco monitorujemy przewóz stali przekazując klientowi szczegółowe informacje.

W Silvan Logistics dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług, aby zapewnić Ci terminowy i efektywny transport stali – skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję