Słowacja to niewielki, górzysty kraj, który dla wielu polskich firm odgrywa kluczową rolę. Wymiana towarowa oraz powiązany z nią transport na Słowację ma duże znaczenie dla polskiego rynku. Od lat obopólna współpraca niesie za sobą wiele korzyści, a podobna przeszłość oraz droga rozwoju, sprzyjają pogłębianiu relacji handlowych. Od lat świadczymy usługi spedycji i transportu na terenie całej Słowacji. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w Polsce z powodzeniem zarządzając logistyką i łańcuchami dostaw. Transport Słowacja – sprawdź naszą ofertę!

transport Słowacja

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
Słowacja transport

Słowacja transport – czy warto?

Terytorium Słowacji pełni funkcję pomostu między wschodem i zachodem (Rosja – Europa Zachodnia) oraz między północą a południem (Skandynawia – Bałkany). To kraj górski o całkowitej powierzchni liczącej 49035 km². Słowacka gospodarka jest mała, ale otwarta, napędzana głównie przez eksport samochodów i elektroniki. Ponieważ rynek usług na Słowacji jest bardzo zbliżony do tego w Polsce – współpraca związana z przepływem towarów między tymi państwami bardzo się zacieśnia.

Odpowiadając na zapotrzebowanie krajowych firm prowadzących wymianę handlową ze słowackimi przedsiębiorstwami – oferujemy szybki i bezpieczny transport na Słowację. Nasz profesjonalny zespół spedytorów i kierowców gwarantuje kompleksowe podejście, dokładnie zaplanowany łańcuch dostaw, świetną organizację oraz realizację zlecenia na najwyższym poziomie – nawet dla najbardziej wymagających ładunków. Dlaczego spedycja Słowacja to dobry wybór? Oto główne powody:

 • bliskość geograficzna;
 • dobre stosunki handlowe;
 • rozbudowana sieć połączeń;
 • łatwy proces logistyczny sprzyja atrakcyjniejszym stawkom;
 • rynek usług zbliżony do polskiego. 

Słowacja transport drogowy

Transport drogowy to najpowszechniejsza forma transportu na linii Polska – Słowacja, oparta głównie o samochody ciężarowe. Nic dziwnego! Sieć dróg na Słowacji jest gęsta i dobrze utrzymana. Składają się na nią autostrady, drogi szybkiego ruchu, drogi krajowe I klasy, drogi krajowe II klasy oraz drogi lokalne. Słowacja jest państwem łączącym wschód i zachód oraz północ i południe, leży więc na szlaku wielu tras, którymi przebiega ciężarowy transport międzynarodowy w wielu kierunkach.

Transport ciężarowy na Słowację realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnej oraz odpowiednio wyposażonej floty. Park pojazdowy, który posiadamy, pozwala nam podejmować najbardziej zaawansowane zlecenia spedycyjne na terenie Polski oraz całej Europy. Wykonujemy zarówno usługi całopojazdowe FTL, jak i drobnicowe LTL. Ponadto realizujemy:

Słowacja transport drogowy

Słowacja transport

W przypadku transportu międzynarodowego nasza oferta obejmuje także odrębne formy przewozu towarów. Dla Słowacji alternatywę stanowi transport kolejowy oraz transport lotniczy. 

Transport Polska – Słowacja oraz transport Słowacja – Polska obejmuje głównie maszyny przemysłowe i rolnicze, części zamienne, produkty włókiennicze, piwo, a także produkty mineralne, metale szlachetne oraz artykuły z nich.

Spedycja Słowacja

Usługi spedycyjne to nie tylko transport, to również pomoc w dokumentacji, dobór odpowiedniego środka transportu oraz wybór optymalnego rozwiązania dla konkretnego zlecenia, a przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo towarów na każdym etapie współpracy. 

Jako operator logistyczny z ponad 17-letnim doświadczeniem gwarantujemy szybkie, bezpieczne i terminowe przewozy na wszystkich najpopularniejszych trasach. Sukcesywnie działamy na rynku krajowym oraz europejskim obsługując klientów z różnych branż. W zakres naszych usług wchodzi także:

 • Transport Niemcy;
 • Transport Czechy;
 • Transport Holandia;
 • Transport Belgia;
 • Transport Szwecja.

Transport Słowacja – skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję