Interesuje Cię szybki i niezawodny transport do Serbii? Czy wiesz, że nowoczesna flota, doświadczenie i dobrze wyszkoleni specjaliści to kluczowe czynniki, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru firmy logistycznej? Silvan Logistics od lat realizuje najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia na terenie Europy i nie tylko. Transport Serbia organizujemy kompleksowo – od załadunku, po rozładunek. Gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość świadczonych usług. Dowiedz się więcej!

transport Serbia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
transport do Serbii

Czy warto wybrać transport do Serbii?

Serbia to państwo śródlądowe położone w Europie Południowej, na Półwyspie Bałkańskim. Powstało w 2006 roku po rozpadzie federacji Serbii i Czarnogóry. Kraj ten handluje głównie z Unią Europejską oraz państwami CEFTA, a w wymianie dóbr dominuje głównie import surowców energetycznych i eksport półproduktów, a także towarów nisko i średnio przetworzonych.

Co więcej, Serbia posiada znaczące złoża surowców mineralnych, takich jak węgiel, cynk, złoto czy miedź. Dużym atutem jest także rosnący w siłę sektor automotive. Choć przyjęcie Serbii do Unii Europejskiej to perspektywa jeszcze kilku lat, już teraz większość tamtejszych produktów jest bezcłowo sprzedawana do krajów UE.

Transport ciężarowy Serbia

W Serbii znajduje się 40845 km dróg, w tym 498 km płatnych autostrad. To ważny europejski węzeł komunikacyjny, gdzie przebiegają główne trasy prowadzące z Europy Zachodniej i Środkowej do Grecji czy Bułgarii. Dlatego też transport drogowy jest najczęściej wybierany na trasie Polska – Serbia. Dużą popularnością cieszy się transport całopojazdowy, który umożliwia wykorzystanie całej przestrzeni ładownej. Dzięki temu możesz przewozić ładunki o dowolnej masie i gabarytach. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko i bezpiecznie przewieźć większą ilość towaru. 

Co w sytuacji, gdy chcesz przetransportować niewielki ładunek? Świetną opcją będzie dla Ciebie transport drobnicowy, który uchodzi za najbardziej ekonomiczny. Przewozimy nawet pojedyncze palety, łącząc ładunki kilku zleceniodawców w ramach jednego pojazdu. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą, dlatego z pewnością znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Chłodniczy transport Serbia

Jesteśmy także doskonale przygotowani do transportu artykułów spożywczych w warunkach temperatury kontrolowanej. Dzięki nowoczesnym i sterylnym chłodniom, wyposażonym w odpowiednie urządzenia, produkty naszych klientów docierają do Serbii świeże i gotowe do sprzedaży. Koniecznie sprawdź również:

Eksport do Serbii

Co eksportujemy do Serbii? Są to najczęściej maszyny i urządzenia mechaniczne, elektryczne oraz ich części, a także metale nieszlachetne i tworzywa sztuczne.

Import Serbia

Z racji bogactwa złóż naturalnych, jakie posiada Serbia, import z Serbii obejmuje przede wszystkim surowce energetyczne, takie jak ropa naftowa, węgiel kamienny, czy gaz ziemny, miedź i żelazo, a dodatkowo maszyny i urządzenia mechaniczne.

eksport do Serbii
spedycja Serbia

Spedycja Serbia

Transport do Serbii to nie wszystko. W ramach współpracy zyskasz szeroki zakres usług:

 • profesjonalne doradztwo;
 • dobór odpowiedniego środka transportu;
 • załadunek;
 • monitorowanie przesyłki na każdym etapie łańcucha dostaw;
 • magazynowanie;
 • przeładunki;
 • rozładunek w miejscu docelowym.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL oferujemy krajowy i międzynarodowy transport towarów do wielu państw Europy i nie tylko. Jednym z obsługiwanych przez nas kierunków jest Serbia. To, co nas wyróżnia to kompleksowe działanie, profesjonalny zespół i nowoczesna flota samochodowa. Te wszystkie czynniki wpływają na szybki i bezpieczny przewóz ładunków w każde miejsce. Sprawdź również nasze pozostałe usługi:

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję