Rumunia była niegdyś jednym z najuboższych państw Unii Europejskiej – dziś jej gospodarka prężnie się rozwija. Interesuje Cię transport do Rumunii? Silvan Logistics specjalizuje się w międzynarodowym transporcie oraz spedycji. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, dzięki czemu możemy zaoferować Twojej firmie kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Transport Rumunia – sprawdź dostępne możliwości!

transport rumunia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
transport międzynarodowy rumunia

Transport międzynarodowy Rumunia

Rumunia graniczy na północy z Mołdawią, na południu z Bułgarią i Ukrainą, a na zachodzie z Węgrami i Serbią. Ma również dostęp do Morza Czarnego, a jej największym miastem jest Bukareszt. Najważniejsze gałęzie przemysłu stanowią hutnictwo, górnictwo oraz przemysł maszynowy. Rumunia stała się krajem wielu możliwości. Od lat zacieśniają się wspólne stosunki handlowe z Polską poprzez realizowanie podobnych celów gospodarczo – przemysłowych. Rozważasz import z Rumunii, a może planujesz eksport swoich towarów? Wybierz sprawdzonego przewoźnika.

Transport do Rumunii – transport drogowy

Większość terytorium Rumunii zajmują wyżyny i góry. Takie ukształtowanie terenu sprawia, że drogi są kręte oraz strome, dlatego transport do tego państwa zdecydowanie najlepiej powierzyć specjalistom. Sieć rumuńskich autostrad osiąga długość 807 km (docelowo ma wynieść 2229 km). Warto wiedzieć, że przejazd tymi drogami jest płatny i wymaga zakupu winiety papierowej lub elektronicznej. Jednak współpracując z Silvan Logistics nie musisz niczym się martwić. Wszelkie kwestie organizacyjne oraz dopełnienie formalności leży po naszej stronie. 

transport drogowy rumunia

Na bieżąco śledzimy potencjał Rumunii i stale rosnącą liczbę obsługiwanych transportów w tamtym kierunku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzamy relacje we wspomnianym regionie, aby zaoferować Ci kompleksowe usługi w atrakcyjnej cenie. Poza transportem drogowym, w naszej ofercie znajdziesz także:


eksport rumunia

Eksport do Rumuni

Eksport do Rumunii  zdecydowanie opiera się na produktach spożywczych (warzywach, owocach, gotowych wyrobach). Rośnie też zapotrzebowanie na maszyny elektryczne, narzędzia, a także środki transportu. Szukasz kompletnych rozwiązań w jednym miejscu? Oferujemy:

Import Rumunia 

Import z Rumunii do innych państw w znacznym stopniu oparty jest na towarach z branży samochodowej. Dzięki wkładowi zagranicznych koncernów kondycja tego sektora przemysłu uległa znacznej poprawie, przykładem może być fabryka samochodów Dacia. Poza tym, dużym zainteresowaniem cieszą się wyroby metalurgiczne, wyroby z tworzyw sztucznych oraz produkty z branży rolniczej.

Spedycja Rumunia

Jeśli chcesz zacząć realizować transport do Rumunii ważne, abyś wszystkie kwestie związane z logistyką powierzył specjalistom z doświadczeniem w obsłudze tego kierunku. Działamy kompleksowo – począwszy od pomocy w kompletowaniu dokumentów, po transport i magazynowanie. Dzięki temu zyskasz spokój, bowiem zlecenie realizowane jest na każdej płaszczyźnie.

Nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie, dopasują środek transportu do ilości i wielkości towaru. Doświadczeni kierowcy wiedzą, jak poruszać się po rumuńskich drogach, aby do miejsca docelowego dotrzeć bezpiecznie i na czas. Co dodatkowo zyskasz dzięki współpracy z Silvan Logistics?

 • profesjonalną realizację usług transportowych i logistycznych;
 • doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy;
 • terminowe dostawy;
 • elastyczność gwarantująca dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb;
 • pełną kontrolę przewożonych ładunków na każdym etapie transportu;
 • dbałość o bezpieczeństwo i ekologię.
spedycja rumunia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję