Silvan Logistics oferuje kompleksowe usługi spedycyjne, w tym także transport do Portugalii i z Portugalii, jak również do innych wybranych państw. Od ponad 18 lat działamy w branży TSL, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Oferujemy elastyczne podejście i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Transport Portugalia – zobacz, dlaczego warto powierzyć nam to zadanie!

transport portugalia silvan logistics

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
dlaczego warto wybrać transport do portugalii

Dlaczego warto wybrać transport do Portugalii?

Portugalia jest malowniczym krajem słynącym z pięknych widoków, ale także z szybko rozwijającego się przemysłu. Położona jest w zachodniej części Europy Południowej na skraju Półwyspu Iberyjskiego. Należy do Unii Europejskiej oraz organizacji NATO, co znacząco ułatwia import oraz eksport towarów w tamtejszym kierunku. Portugalia bierze czynny udział w zagranicznej wymianie towarów. Silna pozycja tego państwa oraz chłonny rynek zachęcają do prowadzenia działań biznesowych z tym państwem. 

Dobrze prosperująca branża turystyczna stanowi jedno z głównych źródeł tamtejszej gospodarki, jednak na uwagę zasługuje także wysoko rozwinięty przemysł produkcyjny (wytwarzanie maszyn i urządzeń elektrycznych). To perspektywiczny rynek zbytu dla polskich produktów i usług. Od lat oba kraje prowadzą dynamiczną wymianę handlową rosnącą w dwucyfrowym tempie. Czynniki te sprawiają, że rodzime przedsiębiorstwa mają realną szansę zaistnieć na rynku portugalskim.

Transport Portugalia – Polska

W Portugalii bardzo dobrze rozwija się handel lokalny, ale także międzynarodowy. Duża ilość świeżych produktów chętnie transportowana jest na wschodnią część kontynentu. Cieszą się one dużym zainteresowaniem ze względu na wysoką jakość i atrakcyjne ceny.  Poza tym transport Portugalia – Polska obejmuje maszyny, urządzenia mechaniczne i elektryczne, a także środki transportu oraz artykuły włókiennicze.

Transport Polska – Portugalia

Mieszkańcy Portugalii pozyskują z kolei artykuły chemiczne (związane z przemysłem produkcyjnym, preparaty do analizy w laboratoriach oraz środki czystości). Dodatkowo maszyny i urządzenia, gadżety elektroniczne, a także pojazdy, samoloty i inne środki transportu.

transport do portugalii
transport międzynarodowy portugalia

Transport międzynarodowy Portugalia

Silna gospodarka i dobrze rozwinięta infrastruktura umożliwiają sprawny transport ciężarowy, kolejowy oraz morski gwarantując przy tym bezpieczną wymianę handlową. Najchętniej wybieranym sposobem przewozu ładunków do Portugalii jest transport drogowy. Wynika to z rozbudowanej sieci dróg, które po części są bezpłatne (dodatkowej opłaty wymaga podróżowanie po drogach ekspresowych i autostradach). Co ważne, w Portugalii obowiązują europejskie przepisy o ruchu drogowym i międzynarodowy system oznaczeń. Wszystkie te czynniki sprawiają, że transport do Portugalii przebiega bez większych trudności.

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy kompleksowe usługi importowe i eksportowe we wszystkich kierunkach świata. Możesz wybrać:

a także magazynowanie oraz wszelkie czynności związane z odprawami celnymi. Płacisz jedynie za te usługi, które realnie wykorzystujesz. Koniecznie sprawdź! 

Portugalia transport z Silvan Logistics

Zaplanuj transport do Portugalii z doświadczoną firmą logistyczną. Naszym atutem jest nowoczesna i rozbudowana flota pojazdów pozwalająca przewozić towary o różnej specyfikacji i realizować najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia logistyczne. Planujesz wypełnić całą przestrzeń ładunkową? Zdecyduj się na transport FTL (usługi całopojazdowe). Nie masz do tego wystarczającej ilości ładunku? Oferujemy także transport drobnicowy LTL.

Portugalia transport – oferujemy:

 • niezawodny transport;
 • kompleksowe usługi logistyczne;
 • konsultacje i wsparcie klienta na każdym poziomie współpracy;
 • nadzór nad łańcuchem dostaw;
 • elastyczność i dopasowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta;
 • dbałość o bezpieczeństwo i ekologię.
transport portugalia polska

W branży TSL jesteśmy od 2005 roku, co pozwala nam realizować usługi spedycyjne z dbałością o najwyższe standardy. Doskonale znamy specyfikę krajów, do których wysyłamy towary – nasz zespół poradzi sobie nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Decydując się na współpracę z Silvan Logistics, zyskujesz pewność, że Twój ładunek jest w dobrych rękach i zostanie bezpiecznie dostarczony we wskazane miejsce. Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję