Transport na Islandię to duże wyzwanie, dlatego powierz go profesjonalistom! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL (transport, spedycja, logistyka), co pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia logistyczne w Polsce i na świecie. Szukasz zaufanego partnera biznesowego? Liczysz na wysoką jakość świadczonych usług? Zapraszamy do współpracy z Silvan Logistics! Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Transport Islandia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
Islandia transport

Islandia transport – jak wygląda jego organizacja?

Islandia jest krajem wyspiarskim najbardziej wysuniętym na północ Europy, a zarazem największą wyspą wulkaniczną. Podstawą gospodarki tego państwa jest rybołówstwo i stosunkowo młody przemysł spożywczy, lekki i zakłady przerobu skór. Planując transport do Islandii należy wziąć pod uwagę wiele czynników. W Silvan Logistics kompleksowo zajmujemy się spedycją i dostarczaniem towarów, a dodatkowo załatwiamy wszelkie formalności. 

Transport Islandia wymaga indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Nasi specjaliści pomogą Ci we wszystkich szczegółach związanych z importem i eksportem towarów do Islandii. Świadczone przez nas usługi spedycyjne obejmują między innymi:

 • ładunki i rozładunki;;
 • transport od drzwi do drzwi;
 • przechowywanie i magazynowanie;
 • wykorzystywanie specjalistycznej wiedzy na temat przepisów obowiązujących w danym kraju;
 • pomoc w dokumentacji i odprawie celnej towarów.

Wyróżnia nas elastyczne podejście, dlatego to Ty decydujesz, które usługi chcesz uwzględnić w swoim zleceniu, a my dopasujemy się do Twoich oczekiwań i na temat wskazanych potrzeb sporządzimy kosztorys i cennik zlecenia.

Transport do Islandii

Eksport towarów do Islandii – jakie są możliwości?

Czas trwania transportu na Islandię jest zróżnicowany w zależności od specyfiki ładunku oraz wybranego środka transportu. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego możesz zdecydować się na różne formy dostawy towaru. 


Transport lotniczy Islandia

transport lotniczy

Transport lotniczy na Islandię sprawdza się w przypadku mniejszych towarów o wysokiej wartości. Oferujemy transport lotniczy ładunków zarówno importowanych z Islandii, jak i eksportowanych do Islandii. To przede wszystkim oszczędność czasu, bezpieczeństwo i ekspresowa dostawa w każde miejsce na świecie.

Transport drogowy Islandia

Oferujemy również transport do Islandii drogą lądową. To niewątpliwie najpopularniejszy sposób dostarczenia ładunku z punktu A do punktu B. Oferujemy zarówno transport ciężarowy, jak i transport multimodalny, czyli kombinację różnych środków transportu. Nieustannie się rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów – dołącz do ich grona!

Transport morski Islandia

transport morski

Transport morski na Islandię uchodzi za najbardziej ekonomiczny i wygodny sposób dostarczenia ładunku. To doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy przewożą ładunki w najbardziej odległe miejsca na świecie. Realizujemy transport drobnicowy (LCL) oraz pełny (FCL). 


Transport na Islandię

Transport Polska – Islandia

Na dynamikę wymiany handlowej na linii Polska – Islandia wpłynęło zwiększenie importu aluminium, wyrobów aluminiowych oraz ryb. Z kolei eksport towarów do Islandii obejmuje głównie wyroby przemysłu elektromaszynowego, chemicznego, wyrobów metalurgicznych oraz artykułów rolno-spożywcze.

Transport Islandia – skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów! Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej!

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję