Interesuje Cię transport Irlandia – Polska lub transport Polska – Irlandia? Skorzystaj z kompleksowego wsparcia rzetelnej i doświadczonej firmy! Silvan Logistics doskonale poradzi sobie z wykonaniem tego zadania zapewniając szybki czas realizacji oraz całkowite bezpieczeństwo przewożonych towarów. Do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Transport Irlandia – zapraszamy do kontaktu, by zyskać więcej szczegółów!

transport irlandia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
transport do irlandii

Czy transport do Irlandii się opłaca?

Irlandia to wyspiarskie państwo położone w Europie Zachodniej. Należy do Unii Europejskiej, co zdecydowanie ułatwia przewóz towarów. Nie da się ukryć, że stała się ona częstym kierunkiem emigracji naszych rodaków. Ich obecność na tamtejszym terytorium, a także przetarte szlaki transportowe oraz rozbudowana infrastruktura zdecydowanie sprzyjają wzajemnej współpracy i wymianie handlowej między tymi krajami. Zainteresowanie rodzimymi towarami nieustannie wzrasta, a więc obecność irlandzkich firm na naszym rynku sprzyja rozwojowi polskiej gospodarki.

Warto zauważyć, że polsko-irlandzkie towarowe obroty handlowe są na bardzo wysokim poziomie i każdego roku ich bilans przekracza miliony euro. Dodatkowo irlandzka gospodarka należy do jednych z najbardziej dynamicznych, innowacyjnych i zglobalizowanych gospodarek na świecie. Posiada dużą liczbę zewnętrznych powiązań handlowych oraz inwestycyjnych i w dużej mierze opiera się na eksporcie.

Transport z Irlandii (Import Irlandia)

Import z Irlandii obejmuje najczęściej produkty z branży metalurgicznej, wytwory z tworzyw sztucznych (elementy maszyn i narzędzi elektrycznych), a także pojazdy. Dodatkowo są to produkty z branży rolniczej i artykuły spożywcze.

Transport żywności – sprawdź naszą ofertę! Jesteśmy liderem w branży artykułów spożywczych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w tym transport w temperaturze kontrolowanej.

Transport Irlandia (Eksport Irlandia) 

Na rodzaj produktów transportowanych do Irlandii ogromny wpływ ma zamieszkująca tamtejsze tereny polska ludność. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się więc warzywa, owoce, żywe zwierzęta. Do Irlandii transportuje się także towary przemysłu włókienniczego czy branży elektronicznej.

import irlandia
spedycja irlandia

Transport międzynarodowy Irlandia

Infrastruktura Irlandii jest bardzo rozbudowana. Można wyodrębnić w niej cztery główne gałęzie:

Z uwagi na to, że jest to kraj wyspiarski – transport morski stanowi najlepiej rozwiniętą gałąź handlu międzynarodowego w Irlandii. Również transport z Irlandii do Polski lub z Polski do Irlandii odbywa się właśnie drogą morską. Duża liczba portów morskich daje ogromne możliwości przewozowe, które chętnie wykorzystujemy, by zapewnić Ci najwyższą jakość świadczonych usług.

Duże znaczenie odgrywa również transport ciężarowy (drogowy). Irlandia posiada gęstą sieć dróg, która jest w bardzo dobrym stanie. Ich całkowita długość wynosi pon 92 tys. km, z czego ok. 1000 km stanowią autostrady. Naszym atutem jest nowoczesna i rozbudowana flota pojazdów, co pozwala nam realizować najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia transportowe, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jak wygląda transport do Irlandii po brexicie?

Brexit nałożył na kierowców przewożących towary dodatkowe formalności, jednak Ty nie musisz się nimi martwić! Nasi specjaliści zajmą się niezbędną dokumentacją oraz odprawami celnymi. Doskonale znamy przepisy transportowe obowiązujące w państwach, do których dostarczamy ładunki. Dzięki temu każdy przewóz zostaje odpowiednio zaplanowany oraz odbywa się sprawnie i bez żadnych komplikacji. Pozostajemy z naszymi klientami w stałym kontakcie, dlatego na bieżąco możesz monitorować dostawę swojego towaru.

transport do irlandii po brexicie
transport międzynarodowy irlandia

Spedycja międzynarodowa Irlandia

W Silvan Logistics dbamy nie tylko o transport do Irlandii lub transport z Irlandii, ale także szeroko zakrojone usługi spedycyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby przewóz ładunków przebiegał sprawnie, ekonomicznie i bezpiecznie. Dobieramy optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu płacisz jedynie za to, co realnie wykorzystujesz. Nasza spedycja Irlandia z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom! Sprawdź także;

Transport z Polski do Irlandii / Transport z Irlandii do Polski – ceny

W Silvan Logistics ustalamy koszt usługi transportowej i spedycyjnej w oparciu o zakres prowadzonych działań. Podczas wyceny uwzględniamy szereg wytycznych, a do najważniejszych z nich należą:

 • rodzaj środka transportu;
 • miejsce docelowe;
 • terminy załadunku i rozładunku;
 • ilość i rodzaj przewożonego towaru;
 • specyfika towaru;
 • czynności dodatkowe (magazynowanie, odprawy celne, ubezpieczenia)

Irlandia transport – chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj cały zakres naszych usług! Zapraszamy do kontaktu!

transport z irlandii

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję