Jednym z krajów, do którego organizujemy spedycję i transport towarów, jest Hiszpania. Terytorium świadczenia naszych zleceń obejmuje cały jej obszar, który dzięki szeroko rozwiniętej infrastrukturze drogowej gwarantuje szybką i bezpieczną komunikację między innymi z Toledo, Barceloną, Malagą czy Madrytem. Od ponad 17 lat nasze usługi realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów, pełnym zaangażowaniem i dbałością o interesy zleceniodawców. Chcesz zorganizować profesjonalny transport do Hiszpanii? W takim razie zapraszamy do kontaktu!

transport Hiszpania

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Transport międzynarodowy Hiszpania

transport międzynarodowy Hiszpania

Położona na Półwyspie Iberyjskim Hiszpania, zajmująca powierzchnię 505 944 km2, jest jednym z największych państw w Europie – zarówno pod względem terytorialnym, jak i ludnościowym. Stanowi jeden z najczęściej obieranych kierunków transportowych, który stwarza świetne warunki importowe oraz eksportowe dla polskich przedsiębiorców. 

Hiszpania zalicza się do grupy państw wysoko rozwiniętych, o czym świadczy wysoki wskaźnik PKB. Jest znaczącym uczestnikiem handlu zagranicznego. W gospodarce tego państwa kapitał zagraniczny odgrywa kluczową rolę. Najważniejszy sektor gospodarki stanowi przemysł (produkcja samochodów osobowych i ciężarowych, stocznie, przemysł metalurgiczny oraz elektrochemiczny). Dużą rolę odgrywa również przemysł włókienniczy, a także rolno-spożywczy.

Dobra spedycja na Hiszpanię – czy warto?

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa oraz duży i chłonny rynek zdecydowanie przemawiają za tym, aby wybrać niezawodny transport Hiszpania – Polska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu logistyką i łańcuchami dostaw. Będąc w gronie czołowych operatorów logistycznych, oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne – w tym: transport drogowy, transport chłodniczy, transport morski, transport kolejowy, a także magazynowanie i wszelkie czynności związane z odprawami celnymi.

Hiszpania transport – dostępne możliwości

Hiszpania to kraj bardzo dobrze rozwinięty pod względem gospodarki oraz transportu. Transport Hiszpania – Polska odbywa się w masowych ilościach różnego rodzaju towarów.  Ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę drogową, transport z Hiszpanii i do Hiszpanii realizowany jest drogą lądową. Jednak do zadań specjalnych wykorzystuje się także inne formy przewozu:

 • Transport lotniczy – Hiszpania niewątpliwie rozwinęła się w dziedzinie transportu lotniczego, co pozwala na szybkie realizowanie dostaw.
 • Transport kolejowy Hiszpaniatransport kolejowy w Hiszpanii jest bardzo rozwinięty. Długość linii kolejowych wynosi obecnie ponad ponad 16 tys. km.
 • Transport morski – odgrywa on kluczową rolę w gospodarce kraju, a zwłaszcza w handlu zagranicznym.

Transport drogowy Hiszpania

Łączna długość dróg szybkiego ruchu i autostrad wynosi w Hiszpanii 17 021 km. Zgromadzona przez lata wiedza daje nam możliwość optymalnego wykorzystania dostępnych możliwości i pozwala efektywnie realizować powierzone nam zlecenia. Naszym atutem jest rozbudowana, nowoczesna flota pojazdów oraz zespół doświadczonych kierowców i spedytorów dbających o bezpieczeństwo i terminowość dostaw.

Organizujemy transport całopojazdowy oraz transport drobnicowy Hiszpania zarówno w imporcie, jak i eksporcie. Dodatkowo specjalizujemy się w przewozie artykułów spożywczych i wrażliwych. Jako jedni z nielicznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla tej właśnie branży. Transport chłodniczy Hiszpania – dowiedz się więcej!

Logistyka zaopatrzenia i Logistyka produkcji
Hiszpania eksport

Hiszpania eksport

Polskie produkty cieszą się rosnącym zaufaniem hiszpańskich przedsiębiorstw i konsumentów. Tym bardziej warto rozważyć eksport do Hiszpanii. Są to w szczególności takie produkty jak meble, odzież, pojazdy, maszyny i urządzenia oraz żywność.

Hiszpania import

Co eksportuje Hiszpania? Import z Hiszpanii opiera się na transporcie takich dóbr jak: pojazdy, żywność, artykuły roślinne, artykuły farmaceutyczne, gaz ziemny oraz ropa naftowa. Kraj ten znajduje się wśród 10 największych partnerów gospodarczych Polski, co potwierdza potencjał tamtejszego rynku.

Transport Hiszpania – Polska cena

Cena transportu z Hiszpanii do Polski i w odwrotnym kierunku zależy od wielu indywidualnych czynników. Są to przede wszystkim:

 • rodzaj transportu (transport ciężarowy, morski, kolejowy, lotniczy);
 • środek transportu (plandeka, chłodnia, specjalistyczna naczepa);
 • rodzaj ładunku (częściowy/ całopojazdowy);
 • ilość ładunku;
 • termin załadunku oraz data dostawy;
 • dodatkowe czynności związane z transportem np. ubezpieczenie CARGO.

Spedycja Hiszpania

Kraje Europy stanowią jedną z najbardziej powszechnych i najliczniejszych destynacji w przypadku transportu. Nie czekaj i wybierz zaufanego operatora logistycznego! Zlecenia dopinamy w każdy detalu, aby przebiegały one szybko i bezpiecznie. Załatwiamy wszelkie formalności, dobieramy zakres usług dopasowany do indywidualnych oczekiwań klienta i bieżąco monitorujemy przewożony towar. Poza wysokim poziomem gwarantujemy również indywidualnie skalkulowane ceny. Sprawdź również:

 • Transport Niemcy
 • Transport Słowacja
 • Transport Czechy
 • Transport Szwecja

Jeśli interesuje Cię profesjonalny transport z Hiszpanii do Polski oraz z Polski do Hiszpanii – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły współpracy!

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję