Grecja, czyli państwo położone w południowej części Europy, żyjące głównie z turystyki – poza niesamowitymi krajobrazami, kryje w sobie niezwykły potencjał handlowy. W Silvan Logistics oferujemy pełen zakres działań spedycyjnych oraz szybki i niezawodny transport do Grecji. Realizujemy usługi całopojazdowe FTL oraz drobnicowe LTL zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Zapewniamy kompleksowe podejście pozwalające prowadzić swobodną wymianę handlową na najwyższym poziomie. Transport Grecja – zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
transport międzynarodowy grecja

Transport międzynarodowy Grecja – czy warto?

Grecja to wyjątkowo ciekawy kraj – malownicze krajobrazy, niesamowita historia, a do tego piękne budowle z czasów starożytnych oraz śródziemnomorski klimat. Nic więc dziwnego, że mocnym punktem gospodarki tego kraju jest turystyka. Jednak Grecja ma także sporo do zaoferowania pod względem gospodarczo-handlowym. Jej potencjał wykorzystywany jest w wymianie biznesowej między innymi z Włochami, Serbią, Węgrami, Austrią, Niemcami, a także z Polską. 

Greckie towary są naprawdę wysokiej jakości, o czym przekonują się tysiące Europejczyków. Również na polskim rynku wzrasta ich rozpoznawalność. To samo dzieje się w drugą stronę, co tworzy silną podstawę do zacieśnienia wzajemnych relacji partnerskich pomiędzy tymi krajami. 

Transport Grecja – Polska / Transport Polska – Grecja

Choć w Grecji przeważają tereny wyżynne, ukształtowanie sieci dróg pozwala na sprawny transport z Grecji do Polski, jak i transport do Grecji z Polski. Obejmuje ona ponad 30 000 km dróg krajowych, 10 000 km dróg głównych oraz ponad 1000 km autostrad. Tak rozwinięta infrastruktura umożliwia dostarczanie towarów do każdego miejsca w sposób szybki i bezpieczny. 

To co nas wyróżnia, to rozbudowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu z powodzeniem dobierzemy dla Ciebie odpowiedni środek transportu, uwzględniając potrzebną przestrzeń ładunkową. Realizujemy transport drogowy FTL i LTL:

  • transport Grecja FTL inaczej transport całopojazdowy – sprawdzi się, jeśli chcesz przewieźć dużą ilość towaru; w tym przypadku otrzymujesz maksymalną przestrzeń ładunkową;
  • transport Grecja LTL inaczej transport drobnicowy – sprawdzi się, jeśli chcesz przewieźć określoną ilość towaru; w tym przypadku wynajmujesz tylko określone miejsce w jednostce ładunkowej i tylko za to miejsca płacisz.
transport polska grecja

Z uwagi na doskonale rozwiniętą sieć dróg w Grecji, transport ciężarowy jest wygodny i bezproblemowy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc optymalne warunki do potrzeb klienta. Realizujemy dodatkowo:eksport grecja

Eksport Grecja

Grecy otwarci są na nowe technologie, a więc chętnie pozyskują wszelkie towary z branży elektronicznej i akcesoria do nich, poza tym transport do Grecji obejmuje maszyny, urządzenia mechaniczne, a także tytoń i akcesoria kuchenne. Ważnymi produktami eksportowymi jest również mięso i jadalne podroby.

Sprawdź też: transport mięsa

Import Grecja

Import z Grecji w głównej mierze obejmuje statki, ale także znaczne ilości produktów farmaceutycznych i akcesoriów ogrodniczych. Ponadto spore znaczenie ma aluminium i wyroby z tego materiału, ale też stal, żeliwa oraz greckie produkty spożywcze, których kluczowymi odbiorcami są polscy restauratorzy.

To może Cię zainteresować:

Transport artykułów spożywczych

Transport chłodniczy

import grecja
transport do grecji

Transport do Grecji – cena

Cena transportu do Grecji oraz transportu z Grecji zależna jest od wielu czynników. Podczas obliczania kosztu usługi uwzględniamy między innymi: długość trasy, specyfikę ładunku, jego wielkość oraz wagę, rodzaj środka transportu, a także dodatkowe działania logistyczne. Dlatego, aby poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a wspólnie znajdziemy korzystne rozwiązanie.

Spedycja Grecja

Zlecasz nam transport do Grecji? Możesz liczyć na pełną obsługę. Zapewniamy nie tylko bezpieczny przewóz ładunków, ale też cały zakres działań, jakich wymaga spedycja do Grecji. Są to wszelkie kwestie związane z załadunkami, przeładunkami i rozładunkami, oferujemy także magazynowanie towarów, pomoc w kwestiach formalnych oraz całkowite wsparcie na każdym etapie współpracy.

spedycja grecja

grecja transport z silvan logistics

Grecja – transport z Silvan Logistics

Zestawienie nowoczesnej floty, wykwalifikowanej kadry i wieloletniego doświadczenia sprawia, że nie mamy sobie równych. Działamy szybko i kompleksowo, uwzględniając indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferujemy transport międzynarodowy do niemal wszystkich państw znajdujących się w Europie i nie tylko, sprawdź także:

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

    Wyślij swoje CV

      Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
      Akceptuję