Silvan Logistics realizuje przewozy międzynarodowe na terenie całej Europy i Skandynawii. Zapewniamy także szybki i bezpieczny transport do Finlandii, jak i z Finlandii, ale również do Danii, Norwegii, czy Szwecji. Wyróżnia nas terminowość, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Chcesz mieć pewność, że Twoja przesyłka na czas dotrze we wskazane miejsce? W takim razie zapraszamy do współpracy! Transport Finlandia – Polska poznaj naszą ofertę!

Spedycja Finlandia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
Spedycja na Finlandie

Spedycja Finlandia – czy warto inwestować w transport do Finlandii?

Finlandia jest najbardziej wysuniętym na północ krajem Unii Europejskiej słynącym z ogromnej ilości jezior, lasów, dobrze zachowanej przyrody i chłodnego klimatu, który poza niesamowitymi krajobrazami ma znacznie więcej do zaoferowania. Specyfika finlandzkiej gospodarki sprzyja prowadzeniu działań biznesowych. Głównym jej atutem jest wysoka jakość tamtejszych produktów, które wyróżniają się niezwykłą dokładnością wykonania oraz trwałością. Poza produkcją równie ważną rolę odgrywa przemysł drzewny, metalowy i hutnictwo. Ponieważ państwo to należy do strefy wolnego handlu Unii Europejskiej, stwarza idealne warunki do wymiany handlowej również z Polską.

Eksport do Finlandii

Finlandia chętnie pozyskuje towary związane z branżą informatyczną, są to przede wszystkim komputery, dyski i inne artykuły z branży IT. Ponadto w eksporcie Polski do Finlandii dominują wyroby przemysłu elektromaszynowego, lekkiego i chemicznego, metale nieszlachetne oraz artykuły rolno-spożywcze.

Import z Finlandii

Z kolei import z Finlandii obejmuje przede wszystkim produkty mineralne, wyroby przemysłu drzewno-papierniczego czy chemicznego, a także papier, teksturę i pojazdy samochodowe.

Import z Finlandii
Transport Finlandia Polska

Transport Finlandia – Polska / Polska – Finlandia

Często występujące w Finlandii złe warunki atmosferyczne czy niekorzystne ukształtowanie terenu nie powstrzymają nas przed dostarczeniem Twojego towaru we wskazane miejsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół, który doskonale wie, jak poradzić sobie w ewentualnych sytuacjach kryzysowych. Nasze usługi są ściśle dopasowane do Twoich potrzeb oraz do specyfiki kraju, do którego kierujemy transport.

Choć w Finlandii występuje jedynie 850 km dwupasowych dróg, to są one w dobrym stanie. W większości znajdują się na południu kraju, a korzystanie z nich jest całkowicie bezpłatne – Finlandia to jedno z nielicznych państw UE, w których nie są wymagane winiety. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dobierając optymalną trasę i środek transportu do specyfiki przewozu. Dysponujemy rozbudowaną i nowoczesną flotą pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować najbardziej zaawansowane przedsięwzięcia logistyczne.

Szukasz innych rozwiązań? Świetnie trafiłeś, ponieważ nasza oferta jest naprawdę szeroka. Możesz wybrać również:

Spedycja na Finlandię – co obejmuje?

Dobra spedycja na Finlandię to przede wszystkim pełen profesjonalizm, terminowość i bezpieczeństwo. Zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenie. Organizacja przewozu to jednak nie wszystko, ponieważ działamy kompleksowo:

 • wypełniamy formalności;
 • dobieramy środek transportu;
 • organizujemy załadunki i rozładunki;
 • nadzorujemy proces transportu na każdym etapie;
 • zajmujemy się odprawami celnymi i ubezpieczeniem;
 • jesteśmy w stałym kontakcie z naszym klientem.

Każdego dnia pokonujemy tysiące kilometrów, by zapewnić bezpieczny przepływ towarów w Polsce i na świecie. Transport Finlandia – Polska / Polska – Finlandia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

transport finlandia

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję