Holandia to niewielkie państwo położone na zachodzie Europy. Większa część jego terytorium znajduje się poniżej poziomu morza. Kraj gęsto zaludniony, przez który przebiega jedna z największych sieci dróg szybkiego ruchu. Choć Holandia kojarzona jest głównie z tulipanami, wiatrakami i serami – wymiana handlowa pomiędzy tym krajem a Polską obejmuje znacznie szerszy zasięg. Jako doświadczona firma logistyczna przewozimy różnego rodzaju towary nie tylko po kraju, ale też po całej Europie. Transport do Holandii także znajduje się w naszej ofercie. Sprawdź i skorzystaj z kompleksowego wsparcia Silvan Logistics!

transport do Holandii

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
transport Holandia Polska

Transport Holandia – Polska

Holandia znajduje się w światowej czołówce krajów pod kątem wielkości eksportu. Wymiana handlowa na linii Polska – Holandia wciąż rośnie. Wpływają na to sprawne połączenia, ale także możliwości, jakie daje tamtejszy rynek. Orientowanie się nieco dalej na zachód niż Niemcy okazuje się bardzo opłacalne dla polskich firm. Jeśli więc interesuje Cię rozpoczęcie lub zwiększenie swojej działalności na rynku holenderskim – skontaktuj się z nami!

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży TSL pozwala dostarczać towary do miejsca docelowego w odpowiednim czasie. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i rozbudowaną flotę pojazdów umożliwiającą przewożenie różnorodnych ładunków. Nie zamykamy się transport krajowy i od lat z powodzeniem realizujemy transport międzynarodowy, w tym także transport na terenie Holandii. Istniejemy od 2005 roku, zajmując się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw. 

Eksport Holandia – co warto eksportować do Holandii?

Eksport do Holandii obejmuje przede wszystkim maszyny i urządzenia, materiały, wyroby włókiennicze, odzież, meble czy wyroby przemysłu chemicznego. Dysponujemy taborem przystosowanym do transportu różnego rodzaju i przewozu ładunków o zróżnicowanych gabarytach. Dodatkowo posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół spedytorów i kierowców, który jest gwarancją bezpiecznego i terminowego transportu towarów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

eksport Holandia

Import Holandia – co eksportuje Holandia?

Transport z Holandii to głównie leki, maszyny i urządzenia, artykuły spożywcze, pasze, wyroby włókiennicze i tkaniny do przerobu w Polsce. Interesuje Cię transport z Holandii do Polski? Służymy pomocą! Oferujemy kompleksowe usługi od załatwienia formalności, aż po dostarczenie zamówionych towarów.

Transport towarów Holandia – Polska

Oferujemy transport ciężarowy Holandia – Polska, a także transport kolejowy oraz transport lotniczy. Dysponujemy rozbudowaną bazą specjalistycznych pojazdów (busy, zestawy, chłodnie), dzięki czemu możemy przewozić dowolne produkty niezależnie od ich specyfiki i ilości. Nad jakością świadczonych przez nas usług czuwa sztab ekspertów w branży logistycznej, którzy są doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni. Dzięki temu zapewniamy:

 • bieżący dostęp do informacji o aktualnym stanie transportowanego ładunku;
 • ładunki, transport, rozładunki i kompletację towarów;
 • sporządzenie oraz skompletowanie niezbędnych dokumentów transportowych.

Spedycja międzynarodowa Holandia

Spedycja do Holandii to nie tylko transport. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci kompleksowe wsparcie, które spełni każde Twoje oczekiwania – dobór środka transportu, wybór trasy, załadunek i rozładunek towaru, wypełnienie wszelkich formalności oraz wszelkie inne czynności, które umożliwiają terminowe dostarczanie przewożonych ładunków. Świadczymy również usługi magazynowania w naszych obiektach:

Spedycja Holandia – dowiedz się czym jest spedycja!

Transport Holandia – Polska cena

Transport Polska – Holandia cennik to zagadnienie nurtujące wielu producentów i eksporterów planujących rozszerzenie swojej działalności na tamtejszy rynek. Niestety nie da się jednoznacznie określić kosztów takiej usługi, gdyż wpływa na nią wiele zmiennych, do których należą: wielkość oraz specyfikacja ładunku, wybrany środek transportu, liczba kilometrów do pokonania czy terminy załadunku i rozładunku.

spedycja międzynarodowa Holandia
transport międzynarodowy Holandia

Transport międzynarodowy Holandia

Od ponad 17 lat specjalizujemy się w projektach spedycyjnych na terenie Polski i całej Europy (Niemcy, Czechy, Szwecja, Norwegia, Belgia i wiele innych). Na naszą korzyść przemawiają: zgromadzone przez lata doświadczenie oraz połączenia z większością krajów europejskich. Zapewniamy szybkie i niezawodne usługi transportowe zarówno w eksporcie, jak i w imporcie. Realizujemy usługi pojazdowe FTL i drobnicowe LTL.
Wiesz już kiedy, jaki towar i dokąd chcesz przewieźć? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego! Przygotujemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie, zorientowane na optymalizację kosztów i bezpieczeństwo ładunku.

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję