Jednym z częściej realizowanych przez nas kierunków dostaw jest Północ. Transport do Danii, jak i do innych skandynawskich państw opanowaliśmy niemalże do perfekcji. Od ponad 17 lat zajmujemy się zarządzaniem logistyką i łańcuchami dostaw, nieustannie ulepszając jakość świadczonych usług. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm oczekujących wsparcia w dostawach i kompleksowej spedycji. Przykładamy szczególną uwagę do optymalnego planowania tras przewozów, a naszym atutem jest wyspecjalizowana flota. Interesuje Cię transport Dania – Polska lub transport  Polska – Dania? Dowiedz się więcej!

transport Dania

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Transport międzynarodowy Dania

transport międzynarodowy Dania

Dania to specyficzny kraj ze względu na swój charakterystyczny podział. Naturalne bariery geograficzne dzielą ją na część wyspową (wyspę Zelandię ze stołeczną aglomeracją) oraz kontynentalną (półwysep Jutlandzki połączony z wyspą Fionią). Dodatkowo Dania położona jest aż na 406 wyspach, a w jej skład wchodzą także Wyspy Owcze i Grenlandia. Graniczy z Niemcami i Szwecją. Dania jest członkiem Unii Europejskiej, NATO oraz ONZ.

Ze względu na to specyficzne położenie transport Dania – Polska oraz transport z Danii do Polski odbywa się drogą lądową lub morską. Do części kontynentalnej bez problemu można dojechać przez Niemcy lub Szwecję, z kolei dojazd na wyspy możliwy jest wyłącznie promem. Transport międzynarodowy Dania nie wymaga załatwiania dodatkowych formalności związanych z odprawą celną, ponieważ jest to terytorium Unii Europejskiej, co pozwala na sprawną realizację zleceń bez zbędnych komplikacji.

Realizujemy transport międzynarodowy w większości kierunków europejskich:

 • Transport Niemcy;
 • Transport Czechy;
 • Transport Szwecja;
 • Transport Norwegia;
 • Transport Anglia;
 • Transport Holandia;
 • Transport Francja;
 • Transport Słowacja.

Transport Dania – Polska TIR

Dania posiada stosunkowo dobrze rozwiniętą sieć drogową. Dysponujemy nowoczesną flotą dopasowaną do przewożonego towaru (zestawy chłodnicze, plandeki, naczepy). Oferujemy transport FTL i LTL dla wszystkich rodzajów ładunku zarówno na terenie Polski (transport krajowy), jak i Europy (transport międzynarodowy).

Transport Dania – transport morski

Realizujemy także transport morski LCL (obsługa ładunków drobnicowych) oraz FCL (obsługa ładunków pełno-kontenerowych) zarówno w imporcie, jak i eksporcie. Przewóz towarów drogą morską uznawany jest za jedno z najbezpieczniejszych oraz najbardziej ekonomicznych rozwiązań, szczególnie przy dużych dystansach. Służymy kompleksową pomocą w tym zakresie oraz pełnym wsparciem. Oferujemy także:

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie optymalne rozwiązanie! 

transport Dania - Polska
transport z Polski do Danii

Transport z Polski do Danii – czy warto?

Dania należy do państw wysoko rozwiniętych. Dużą rolę w jej gospodarce odgrywa wydobycie surowców energetycznych: ropy naftowej, węgla brunatnego, gazu ziemnego oraz torfu, które przekraczają potrzeby własne. Dlatego też Dania jest samowystarczalna energetycznie, a nadwyżki surowców regularnie eksportuje. Ponadto kładzie duży nacisk na rozwój przemysłu budowlanego, papierniczego oraz spożywczego. Istotne w rozwoju gospodarczym jest także rolnictwo, które uznaje się za wysoko rozwinięte, nowoczesne, zmechanizowane, a dodatkowo bardzo wydajne.

Czy warto inwestować w transport do Danii? Zdecydowanie tak! Współpraca z krajami skandynawskimi otwiera drogę do pozostałych państw tego regionu. Co umożliwia eksport lokalnych towarów cieszących się sporym uznaniem wśród odbiorców. Tamtejsza gospodarka wyróżnia się naprawdę dobrą jakością produktów. Państwo lokuje się w czołówce ogólnoświatowych rankingów dotyczących jakości życia czy warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Coroczne statystyki pokazują, że wymiana handlowa w relacji Polska – Dania wzrasta. Coraz częściej zauważa się także obecność skandynawskich firm na polskim rynku. To wszystko sprzyja zacieśnianiu wzajemnych więzi.

Transport z Danii do Polski

Transport do Polski z Danii obejmuje głównie zwierzęta żywe i produkty zwierzęcego pochodzenia, maszyny i urządzenia mechaniczne. a także produkty przemysłu chemicznego.

Transport do Danii z Polski

Co najczęściej eksportujemy do Danii? Są to przede wszystkim maszyny i urządzenia mechaniczne, elektryczne oraz ich części, artykuły spożywcze oraz metale nieszlachetne i artykuły z nich.

Transport artykułów spożywczych

Jak widzisz artykuły spożywcze stanowią dużą część eksportu oraz importu w relacji Polska – Dania. Jako jedni z nielicznych oferujemy holistyczne podejście i nowoczesne rozwiązania dla tego właśnie przemysłu. Świadczymy usługi dystrybucji w temperaturze kontrolowanej w trzech zakresach: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury. 

Co to jest logistyka?

Spedycja Dania

Jeśli masz już dosyć poszukiwania dobrych rozwiązań dla transportu, a jednocześnie organizacji całego procesu spedycji to dobrze trafiłeś! Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksowe podejście i usługi dopasowane do potrzeb klientów. Wykonujemy szereg czynności związanych z organizacją przewozu towarów. Dobieramy odpowiedni środek transportu, doradzamy, dostarczamy ładunki oraz je rozładowujemy, załatwiamy także wszelkie formalności (w tym odprawy celne i ubezpieczenia). Jesteśmy elastyczni, co pozwala nam dopasować zakres usług do Twoich oczekiwań.

Posiadamy system monitorowania transportu, który umożliwia nam wczesne rozpoznanie i wyeliminowanie przeszkód, a Ty możesz na bieżąco śledzić aktualne położenie swojego towaru. Wyróżnia nas:

 • wieloletnie doświadczenie w branży TSL;
 • elastyczność;
 • kompleksowe rozwiązania;
 • przejrzysty cennik – każdy klient poznaje pełny i ostateczny koszt usługi;
 • doradztwo i wsparcie klienta na każdym etapie współpracy;
 • dbałość o bezpieczeństwo i ekologię – realizując nasze cele biznesowe dbamy jednocześnie o zrównoważony rozwój oparty na trosce o środowisko naturalne.

Dodatkowo dysponujemy własnymi magazynami zlokalizowanymi w newralgicznych punktach Polski, dzięki czemu możemy zaoferować Twojej firmie:

 • magazynowanie krótko i długoterminowe;
 • przeładunki;
 • rozładunki kontenerów;
 • etykietowanie.

Profesjonalny transport Dania – zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję