Chorwacja w ciągu kilku ostatnich lat stała się celem wakacyjnych wypraw Polaków, ale nie tylko. Nasze rodzime firmy mają także liczne stosunki handlowe z tym bałkańskim krajem. Długofalowa działalność i wieloletnie doświadczenie umożliwiają nam dopasowanie transportu do Twoich potrzeb i opracowanie optymalnych rozwiązań spedycyjnych w relacji z Chorwacją. Transport Chorwacja – sprawdź, dlaczego warto wybrać Silvan Logistics!

transport chorwacja

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
chorwacja transport

Czy transport do Chorwacji się opłaca?

Chorwacja położona jest nad Morzem Adriatyckim na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej. Stolicą kraju, a jednocześnie największym miastem, jest Zagrzeb. Od 1 stycznia 2023 Chorwacja należy do Strefy Schengen, a więc jej granicę można przekraczać bez konieczności okazywania dowodu osobistego lub paszportu. Chorwacka gospodarka opiera się głównie na turystyce, usługach i przemyśle lekkim. To ciekawa propozycja do nawiązana stosunków handlowych – rozwój kraju oraz nastawienie na nowe technologie sprawiają, że zagraniczni przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na relacje biznesowe z Chorwacją. 

Polska jest 6. największym eksporterem na tamtejszy rynek (eksportujemy 3 razy więcej niż importujemy). Transport na Chorwację to coś, w co zdecydowanie warto zainwestować. Chcąc prowadzić skuteczną wymianę handlową skorzystaj z usług doświadczonego i zaufanego przewoźnika. Zajmujemy się kompleksową obsługą i transportem ładunków do Chorwacji. Sprawdź dostępne możliwości!

Chorwacja transport drogowy – najpopularniejszy sposób transportu do Chorwacji

Chorwacja to kraj zdecydowanie przyjazny dla kierowców przewożących ładunki – oferuje bardzo dobrze rozwiniętą sieć dróg i autostrad (przy których nie brakuje stacji benzynowych, toalet, restauracji czy parkingów). To sprawia, że transport do Chorwacji przebiega sprawnie i bez żadnych problemów. Część tamtejszych dróg jest płatna, jednak wszelkimi formalnościami związanymi z przygotowaniem przewozu zajmują się nasi specjaliści – Ty niczym nie musisz się martwić!

Zgromadzona wiedza i doświadczenie naszych kierowców pozwalają nam efektywnie wykorzystać potencjał drogowy w Chorwacji. Skutecznie dobieramy optymalne metody transportu dopasowane do Twoich potrzeb i rodzaju ładunku. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą pojazdów, co pozwala na skuteczną realizację transportu FTL oraz transportu LTL, zarówno w eksporcie, jak i w imporcie.

Zobacz dodatkowo:

transport do chorwacji
transport chorwacja polska

Eksport Chorwacja

Chorwacka gospodarka poza turystyką nastawiona jest na przemysł produkcyjny. Transport do Chorwacji obejmuje więc przede wszystkim samochody i pozostałe środki transportu, narzędzia, maszyny mechaniczne i elektryczne, a także lekarstwa i artykuły spożywcze.

Interesuje Cię transport artykułów spożywczych? Sprawdź! Jako jedni z nielicznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego. W tym transport w temperaturze kontrolowanej w trzech zakresach: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury.

Transport Chorwacja – Polska (Import Chorwacja)

Transport z Chorwacji do Polski to przede wszystkim drewno, artykuły medyczne, transformatory elektryczne oraz elementy wyposażenia domu w tym meble i części mechaniczne.
Realizując transport międzynarodowy podejmujemy się transportu różnego rodzaju ładunków, w tym towarów wrażliwych. Za każdym razem dobieramy odpowiedni pojazd zgodnie ze specyfiką przewożonych ładunków. Zadowolenie partnerów jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy korzystne warunki współpracy.

Spedycja Chorwacja

Jesteśmy polską firmą z branży TSL ze sprawdzonymi procesami zarządzania łańcuchem dostaw. Oferujemy kompleksowe podejście oraz indywidualne rozwiązania spedycyjne. Nasz zespół zajmie się wyceną, organizacją i realizacją Twojego zlecenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Z jakich usług możesz dodatkowo skorzystać?

 • Magazynowanie krótko i długoterminowe
 • przeładunki, rozładunki, przekładanie i kompletacja
 • pakowanie, etykietowanie

Chorwacja transport z Silvan Logistics

Transport Chorwacja, który realizujemy to doskonały sposób na utrzymanie współpracy biznesowej z partnerami w tym kraju. Naszym atutem jest terminowość realizowanych zleceń przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa. Kierowcy należący do zespołu Silvan Logistics doskonale znają przepisy drogowe obowiązujące w Chorwacji, dzięki czemu szybko i sprawnie przechodzą wszelkie kontrole, a towar do miejsca docelowego dociera na czas. 

Przykładamy szczególną uwagę do optymalnego planowania tras przewozu i nadzoru nad łańcuchem dostaw na każdym jego etapie. Rozważasz Transport do Chorwacji? Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły dotyczące współpracy!

Transportujemy także w relacji:

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję