Rozważasz kolejny kierunek swojego transportu? A co powiesz na Bułgarię? Kraj słynący z licznych atrakcji turystycznych, od wielu lat podkreśla swoją pozycję na mapie Europy. Bułgaria mimo niewielkiego obszaru stopniowo zwiększa import oraz eksport do wielu państw. Coraz częściej realizujemy zlecenia właśnie w tym kierunku. Wybierz pewny i szybki transport do Bułgarii – sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

transport bulgaria

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.
dlaczego warto zdecydować się na transport do bułgarii

Dlaczego warto zdecydować się na transport do Bułgarii?

W wymianie handlowej między Polską a Bułgarią od lat notuje się dodatnie saldo, szczególnie, że tamtejszy rynek cieszy się rosnącą popularnością. Dużą rolę w tej kwestii odgrywa łatwość prowadzenia wspólnych interesów (od 2007 roku Bułgaria jest członkiem Unii Europejskiej) oraz chłonność rynku bułgarskiego, który ma spory potencjał wzrostu. Rośnie także świadomość mieszkańców Bułgarii, co sprawia, że coraz częściej są oni zainteresowani produktami wysokiej jakości. Polscy przedsiębiorcy bez problemu znajdą tam dla siebie niszę i trafią ze swoim produktem do szerokiego grona odbiorców.

Transport Bułgaria – Polska

Choć w 60 proc. Bułgarię zajmują tereny górskie i wyżynne, ukształtowanie terenu w żaden sposób nie zakłóca transportu ładunków. Łączna sieć tamtejszych dróg osiąga długość 44 000 km. Duża część autostrad jest jeszcze w budowie (docelowo ich długość ma wynosić ponad 1200 km). Sam stan dróg jest jednak zadowalający i pozwala sprawnie realizować transport do Bułgarii, jak i transport z Bułgarii.

Korzystanie z autostrad w Bułgarii jest płatne (należy wykupić elektroniczną winietę), jednak tą kwestią zajmą się nasi specjaliści. Działamy całościowo, a więc poza realizacją transportu, oferujemy także wypełnienie wszelkich formalności, doradztwo, załadunki czy magazynowanie towarów. Transport ciężarowy organizujemy zgodnie z zasadami i przepisami drogowymi obowiązującymi w danym państwie.

Warto podkreślić, że w Bułgarii dużą rolę odgrywa także transport morski i transport lotniczy, które również znajdziesz w naszej ofercie.

transport bułgaria polska

transport z bułgarii

Jakie towary obejmuje transport z Bułgarii?

Transport z Bułgarii opiera się przede wszystkim na ropie naftowej oraz jej półproduktach, takich jak oleje i smary. Poza tym dużą popularnością cieszą się zboża, lekarstwa, artykuły spożywcze, produkty chemiczne, metale i surowce naturalne.

Jakie towary obejmuje transport do Bułgarii?

Do Bułgarii przewozi się najczęściej maszyny, narzędzia elektryczne i mechaniczne. Ponadto transport do Bułgarii obejmuje elementy wyposażenia wnętrz oraz rudy miedzi. 

Kompleksowy transport do Bułgarii z Silvan Logistics

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w Polsce. Od ponad 17 lat specjalizujemy się transporcie krajowym oraz transporcie międzynarodowym. Zgromadzone doświadczenie pozwala nam realizować terminowe, szybkie i niezawodne dostawy. Oferujemy zarówno usługi całopojazdowe, jak i drobnicowe w imporcie oraz w eksporcie. 

Przykładamy szczególną uwagę do optymalnego planowania tras, doboru odpowiedniego środka transportu i nadzoru nad łańcuchem dostaw na każdym jego etapie. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów oraz własnymi magazynami w newralgicznych punktach Polski. Transport Bułgaria – jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

transport do bułgarii z silvan logistics

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

    Wyślij swoje CV

      Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
      Akceptuję