Starachowice

Pracownicy

Dystrybucja krajowa – Starachowice

Oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu spedycji krajowej. Odpowiadamy nie tylko za bezpieczny transport krajowy Twojej przesyłki, ale również wszelkie kwestie organizacyjne i formalności. Dbamy o Twój towar na każdym etapie zlecenia, począwszy od doboru odpowiedniego środka transportu i optymalnej trasy, a skończywszy na rozładunku w miejscu docelowym. Interesuje Cię kompleksowa obsługa i profesjonalny transport Starachowice? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.

Spedycja Starachowice

Spedycja krajowa to organizowanie i wykonywanie przewozu towarów z uwzględnieniem wszystkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. W ramach współpracy z Silvan Logistics zyskasz

 • przyjmowanie zleceń (w ramach kontaktu z naszymi specjalistami możesz liczyć także na fachowe doradztwo);
 • składowanie towaru w naszych magazynach (posiadamy własne magazyny w największych miastach w Polsce, co znacznie przyspiesza realizację zlecenia);
 • załatwianie oraz kompletowanie niezbędnej dokumentacji (między innymi ubezpieczenia ładunku czy listów przewozowych);
 • wybór optymalnego środka transportu (dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, wyposażoną w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i GPS);
 • wszystkie czynności związane z nadawaniem, przekazywaniem oraz odbieraniem przesyłek.

Transport krajowy zlecenia

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować najwyższy poziom usług. Z nami zyskujesz pewność, że Twoja przesyłka dotrze na czas do miejsca docelowego, a w razie pytań możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Stawiamy na nieustanny rozwój, abyś mógł zyskać rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Z nami nie musisz niczym się martwić, ponieważ logistyka krajowa nie ma przed nami tajemnic. Rzeczy niemożliwe dla nas nie istnieją.
Firma transportowa Starachowice:

Specjalizujemy się w transporcie drogowym oraz projektach spedycyjnych na terenie Polski, a także całej Europy. Za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucyjnej opartej o nasze magazyny w Polsce świadczymy:

 • transport chłodniczy krajowy;
 • transport drobnicowy krajowy;
 • transport palety krajowy;
 • transport towarów ponadnormatywnych


Poza tym, w naszej ofercie znajduje się: spedycja krajowa bus oraz spedycja krajowa tir. Szeroki wybór pojazdów, pozwala nam dobrać środek transportu odpowiedni do Twoich potrzeb. Co więcej, specjalizujemy się w transporcie produktów spożywczych w temperaturze kontrolowanej, zapewniając trzy zakresy temperatur:

 • +2°C ~ +6°C,
 • +8°C ~ +12°C,
 • ambient – bez temperatury.


Tego typu dostawy odbywają się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics. Nasze środki transportu posiadają niezbędne dopuszczenia, a chłodnie zostały wyposażone w termorejestratory.

Spedycja krajowa współpraca

Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych, jak i dużych przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego zaplecza logistycznego. Powierzając spedycje krajowe profesjonalistom, możesz skupić się na rozwoju własnego przedsiębiorstwa. Cena usług ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Jej wysokość zależy od wielu czynników, między innymi: środka transportu, długości trasy czy wielkości i wagi przesyłki. Zadzwoń, a nasz zespół udzieli Ci odpowiedzi na każde pytanie.
Spedycja krajowa na najwyższym poziomie

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw z branży TSL w Polsce. Aktywnie działamy na rynku od 2005 roku, skutecznie zarządzając logistyką i łańcuchami dostaw. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego, ale nie tylko – możesz powierzyć nam każdy ładunek: suchy, chłodzony, specjalistyczny, wrażliwy, ciężki czy ponadnormatywny. Krajowy transport drogowy to skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu, zadbaj o to, aby został zrealizowany na najwyższym poziomie. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Sprawdź pozostałe kategorie.

Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Firma logistyczna Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Firma logistyczna Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Firma logistyczna Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Firma logistyczna Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Firma logistyczna Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Firma logistyczna Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Firma logistyczna Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Firma logistyczna Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Firma logistyczna Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.


Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję