Kielce

Pracownicy

Dystrybucja krajowa – Kielce


Spedycja krajowa to szereg działań niezbędnych do prawidłowej realizacji przewozu towaru z punktu A do punktu B. Chcesz mieć pewność, że Twój ładunek bezpiecznie i terminowo dotrze do miejsca docelowego? Zaufaj Silvan Logistics i zdecyduj się na współpracę z czołowym operatorem logistycznym. Jesteśmy jednym z liderów w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) w Polsce. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów i doświadczeniem, które przełoży się na zyski Twojej firmy.

Firma transportowa Kielce

Masz do przewiezienia ładunek “na już?” Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Oferujemy transport FTL i LTL dla wszystkich rodzajów ładunków na terenie kraju. Korzystamy z nowoczesnej floty pojazdów wyposażonych w innowacyjne systemy i dostosowanych do każdego rodzaju ładunku – między innymi:

 • zestawy chłodnicze o ładowności do 23 ton;
 • plandeki o ładowności do 24 ton;
 • naczepy standardowe z podwójną podłogą i ze ścianą działową o ładowności do 22 ton;
 • samochody typu bus i solo wyposażone w agregaty chłodnicze.


Nasze zadanie polega na doborze odpowiedniego środka transportu do Twojego ładunku i podstawieniu go w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Nasza firma spedycyjna posiada ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu optymalizujemy koszty i staramy się jak najefektywniej wykorzystać przestrzeń ładunkową.

Logistyka Kielce – szeroki zakres usług

Stawiamy na nieustanny rozwój, a naszą ofertę dopasowujemy do zróżnicowanych oczekiwań klientów, dlatego w zależności od potrzeb, usługi transportowe Kielce oferują:

 • krajowy transport drogowy – bezpieczny przewóz towarów na terenie całej Polski przy wykorzystaniu odpowiednio dostosowanych środków transportu;
 • transport chłodniczy krajowy – specjalizujemy się w transporcie produktów spożywczych, posiadamy pojazdy, które pozwalają nam przewozić towary w temperaturze kontrolowanej (3 zakresy temperatur: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury)
 • transport drobnicowy krajowy – zajmujemy się transportem niewielkich paczek, których przewóz planujemy tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową;
 • transport paletowy krajowy – to jedna z najbezpieczniejszych form transportu, którą także znajdziesz w naszej ofercie;
 • transport ponadgabarytowy Kielce – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego przewozimy również towary ponadnormatywne.
Co obejmuje spedycja Kielce?

Transport krajowy to nie wszystko. Świadczymy także usługi z zakresu logistyki kontraktowej i magazynowania. Posiadamy własne przestrzenie magazynowe, które umożliwiają nam składowanie artykułów spożywczych oraz neutralnych zgodnie z obowiązującym normami. Możesz skorzystać z:

 • magazynowania krótko i długoterminowego;
 • przeładunków, kompletacji towaru, cross-dockingu;
 • etykietowania, co-packingu, rozładunku kontenerów.

Spedycja krajowa współpraca

Nasze usługi kierujemy do dużych i mniejszych firm, które nie posiadają własnego zaplecza logistycznego. Skup się na rozwoju swojego przedsiębiorstwa i zyskaj zaufanego partnera biznesowego. Interesuje Cię spedycja krajowa tir, a może spedycja krajowa bus 3,5t? Zakres usług jest szeroki, a ich koszt zawsze dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Uniknij nieuczciwych zleceniodawców, skomplikowanych umów i ciągłego monitorowania przesyłki. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak działa firma transportowo-spedycyjna Silvan Logistics. Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych – dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Firma spedycyjna Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Firma spedycyjna Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Firma spedycyjna Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Firma spedycyjna Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Firma spedycyjna Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Firma spedycyjna Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Firma spedycyjna Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Firma spedycyjna Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Firma spedycyjna Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.


Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję