Katowice

Pracownicy

Spedycja krajowa – Katowice

Posiadasz towar do przewiezienia i szukasz profesjonalnej firmy spedycyjnej? Postaw na wiedzę i doświadczenie. Bezpieczeństwo ładunków oraz terminowość – w tych obszarach nie uznajemy kompromisów. Dlatego, jako jedni z czołowych operatorów logistycznych w Polsce oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Przez ponad 15 lat zaufały nam już setki kontrahentów, ponieważ wyróżnia nas szybkość w działaniu, kompleksowe rozwiązania, profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy oraz indywidualne podejście. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Spedycja Katowice

Transport krajowy rozumiany jest ściśle jako przewóz towarów z punktu A do punktu B, z kolei spedycje krajowe łączą transport z wszelkimi czynnościami dodatkowymi, jak wnoszenie opłat czy wypełnianie formalności. Od lat działamy na terenie całego kraju, będąc wsparciem biznesowym dla wielu firm. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, która umożliwia nam przewożenie niemal każdego rodzaju towaru. Doświadczeni spedytorzy zajmują się planowaniem optymalnej trasy, załatwieniem niezbędnej dokumentacji oraz ewentualnym przeładunkiem bądź magazynowaniem towaru. Posiadamy własne magazyny w Gdańsku, Koniku, Krapkowicach oraz w Łodzi, które umożliwiają:

 • magazynowanie krótko i długoterminowe;
 • przeładunki, cross-docking, przekładanie, kompletację towaru;
 • etykietowanie, co-packing, rozładunki towarów.

Składujemy różnego rodzaju towary zgodnie z obowiązującymi normami, w tym artykuły spożywcze i neutralne. Innowacyjne rozwiązania pozwalają nam przechowywać ładunki w warunkach temperatury kontrolowanej w 3 zakresach: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury. Co więcej, posiadamy Certyfikat Bioekskpert, poświadczający, że spełniamy właściwe warunki do magazynowania również produktów ekologicznych. Jako profesjonalna firma spedycyjna Katowice odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy w wyborze odpowiedniego środka transportu dla Twojego ładunku.

Co oferuje spedycja krajowa Katowice?
Transport krajowy zlecenia

Współpracujemy z małymi i dużymi przedsiębiorstwami, które nie posiadają własnego zaplecza logistycznego. Zorganizujemy dla Ciebie transport krajowy ciężarowy, kolejowy i morski i lotniczy. Realizujemy zarówno jednorazowe, jak i długofalowe współpracę w zależności od Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów.

transport krajowy chłodniczy;
transport artykułów spożywczych (nabiału, mięsa, warzyw, owoców);
transport paletowy krajowy;
transport towarów niebezpiecznych;
transport krajowy i międzynarodowy.

 

Spedycja krajowa – współpraca?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas w relacjach biznesowych jest dziś kluczowy. Wszelkie opóźnienia mogą skutkować dużymi stratami finansowymi, dlatego naszym zadaniem jest dobór odpowiedniego środka transportu dla Twojego ładunku oraz dostarczenie go do miejsca docelowego w ściśle określonym czasie. Staramy się jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń ładunkową, aby zoptymalizować koszty. Realizowana przez nas spedycja transport krajowy kierowana jest do małych i dużych przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego zaplecza logistycznego. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzać czas, miejsce i środki finansowe, które możesz przeznaczyć na rozwój swojej firmy.

Cała odpowiedzialność za dostarczenie towaru spoczywa na nas, dlatego zyskujesz spokój i korzystasz ze wsparcia operacyjnego także w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Nie ma dla nas sytuacji niemożliwych. Przez ponad 15 lat wypracowaliśmy sprawdzone rozwiązania, które pozwalają uniknąć niepowodzeń i bezpiecznie dostarczyć towar do ostatecznego odbiorcy. Obsługujemy zarówno magazyny centralne sieci handlowych, jak i kanał rynku tradycyjnego.


Sprawdzone usługi transportowe – Katowice?

Usługi każdorazowo wyceniany indywidualnie, biorąc pod uwagę:

 • długość trasy,
 • rodzaj środka transportu,
 • wagę towaru,
 • wymiary przesyłki,
 • usługi dodatkowe (np. przeładunek, magazynowanie).

Dzięki takim rozwiązaniom płacisz jedynie za to, czego wymagasz, bez żadnych ukrytych kosztów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.

Sprawdzone usługi transportowe – Katowice?

Dzięki pracy i zaangażowaniu naszych pracowników bardzo szybko rośnie liczba naszych nowych klientów. Wychodząc temu naprzeciw, poszerzamy wachlarz dostępnych usług, zatrudniamy nowych specjalistów i zwiększamy liczbę naszych biur oraz magazynów. Wszystko po to, aby każdemu zapewnić kompleksową obsługę logistyczną. Realizowana przez Silvan Logistics spedycja krajowa i międzynarodowa to najwyższe standardy i jakość na każdym etapie łańcuch dostaw. Nie straszne są nam duże odległości czy też znaczące ilości towarów. Mamy doświadczenie z ponadnormatywnymi ładunkami przewożonymi w dowolne miejsce na świecie. Interesuje Cię spedycja krajowa bus 3.5t, a może spedycja krajowa tir? Oferujemy to i wiele więcej. W ramach współpracy możesz skorzystać też z transportu lotniczego, kolejowego i morskiego. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.


Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Firma logistyczna Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Firma logistyczna Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Firma logistyczna Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Firma logistyczna Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Firma logistyczna Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Firma logistyczna Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Firma logistyczna Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Firma logistyczna Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Firma logistyczna Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.


Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję