Magazyn Gdańsk

Pracownicy

Spedycja krajowa Gdańsk

Szukasz firmy, która każdy Twój towar bezpiecznie i terminowo dostarczy w dowolne miejsce w Polsce? W takim razie skorzystaj z naszych usług. Silvan Logistics to jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) w Polsce. Od 15 lat skutecznie zarządzamy logistyką i łańcuchami dostaw. Będąc w gronie czołowych operatorów logistycznych, specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych, ale nasza oferta jest znacznie bardziej rozbudowana, dzięki czemu zawsze znajdujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.Spedycja Gdańsk – co oferujemy?

Skutecznie zarządzamy logistyką i łańcuchami dostaw, oferując kompleksowe rozwiązania – między innymi transport krajowy i międzynarodowy, transport lotniczy, morski, drogowy oraz wszelkie czynności związane z odprawami celnymi. Sprawdź, jak działają firmy spedycyjne Gdańsk i wybierz zaufanego partnera biznesowego, którym jest Silvan Logistics. W zakres naszych usług wchodzi również logistyka kontraktowa i magazynowanie:

 • magazynowanie krótko i długoterminowe;
 • przeładunki, cross-docking, przekładanie i kompletacja towaru;
 • etykietowanie, co-packing, rozładunki kontenerów;
 • redystrybucja ładunków.

Dysponujemy własnymi magazynami, co znacząco usprawnia proces transportu towarów i jest gwarancją składowania ładunków zgodnie z obowiązującymi normami. Na magazynach przechowujemy zarówno artykuły spożywcze, jak i neutralne, które dzięki odpowiednim warunkom wzajemnie na siebie nie oddziałują. Nasz magazyn w Gdańsku to 2500m2 powierzchni użytkowej, umożliwiającej magazynowanie w temperaturze kontrolowanej (ambient). Usytuowany jest w pobliżu terminala kontenerowego DCT Gdańsk, co pozwala na konsolidację ładunków drobnicowych, skuteczny przeładunek, kompletację towarów oraz dystrybucję. W jego ramach oferujemy:

 • magazyny wysokiego składowania;
 • magazyn kontenerowy;
 • magazyny konsygnacyjne;
 • magazyny dystrybucyjne;
 • magazyny przeładunkowe;
 • magazyny chłodnicze;
 • magazyny celne.


Dlaczego transport krajowy?

Odpowiednio realizowane spedycje krajowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie posiadają własnego zaplecza logistycznego. Taka współpraca umożliwia spokojne prowadzenie działań biznesowych, dzięki którym poprzez oszczędność czasu, energii i środków finansowych możesz skupić się na rozwijaniu własnego biznesu. Gwarancja szybkości pozwoli Twoim towarom zawsze dotrzeć na czas do punktu docelowego. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów dopasowaną do różnego rodzaju ładunków: artykułów spożywczych (nabiał, mięso, warzywa i owoce), niebezpiecznych oraz ponadnormatywnych. W naszej ofercie dostępna jest zarówno spedycja krajowa bus 3,5t, jak i spedycja krajowa tir. Skontaktuj się z nami, powiedz, czego potrzebujesz, a wykwalifikowani specjaliści dobiorą odpowiednią formę transportu dla Twojego ładunku.


Spedycja krajowa współpraca – co zyskasz?

Realizujemy dostawy w systemie door-door, a przesyłki przewozimy zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. W ramach naszej oferty możesz wybrać:

 • transport chłodniczy krajowy – dostawy produktów spożywczych odbywają się pod kontrolą IFS Logistics, środki transportu posiadają wszelkie dopuszczenia, a chłodnie wyposażone są w termorejestratory;
 • transport drobnicowy krajowy – to przewóz niewielkich gabarytowo ładunków, które podatne są na wszelkie uszkodzenia, dlatego dbamy o dokładne zabezpieczenia, aby towar dotarł do ostatecznego odbiorcy w nienaruszonym stanie;
 • transport paletowy krajowy – towary przewożone na paletach są bardzo dobrze zabezpieczone, a do tego ich załadunek i rozładunek jest szybki i wygodny.


Spedycja krajowa – stawki

Ostateczna cena transportu krajowego uzależniona jest od wielu zmiennych czynników, z czego najważniejsze są potrzeby klienta, specyfikacja towaru, przebieg samego transportu oraz wybrane usługi dodatkowe. Co więcej, pod uwagę należy wziąć także wagę przesyłki, rodzaj środka transportu czy ewentualne zdarzenia losowe. Właśnie dlatego koszty ustalamy na podstawie indywidualnych wycen i negocjacji z klientem. Zależy Ci na profesjonalnej realizacji usług? Pełnym doradztwie i wsparciu biznesowym? A może chcesz mieć całkowitą kontrolę przewożonego ładunku na każdym etapie transportu? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat realizowanych przez nas usług.
Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Firma logistyczna Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Firma logistyczna Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Firma logistyczna Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Firma logistyczna Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Firma logistyczna Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Firma logistyczna Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Firma logistyczna Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Firma logistyczna Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Firma logistyczna Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję