Wrocław

 • adres ul. Ostrowskiego 7,
  53-238 Wrocław
  Polska
 • email piętro I, (pok. 140), sektor E
 • telefon +48 885 777 334
  • Spedycja międzynarodowa Spedycja międzynarodowa
  • Logistyka kontraktowa Logistyka kontraktowa
  • Spedycja krajowa Spedycja krajowa

Pracownicy

Dystrybucja krajowa – Wrocław

Szukasz firmy zajmującej się transportem krajowym oraz dystrybucją na terenie Polski? Skorzystaj z rozwiązań proponowanych przez Silvan Logistics. Każdego dnia nasze pojazdy wyruszają na krajowe trasy, aby dostarczać towary do klientów w najdalszych zakątkach kraju. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. Możesz być pewien, że Twoja paczka dotrze do miejsca docelowego na czas i w nienaruszonym stanie. Sprawdź, jak działa spedycja krajowa świadczona przez jedno z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w Polsce.

Spedycja – WrocławDysponujemy rozbudowaną flotą, która umożliwia nam przewóz każdego rodzaju towarów na terenie całego kraju, w dowolnym terminie. Specjalistyczne pojazdy to gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług – zapewniamy transport krajowy różnych grup ładunków: paczek, palet, a także towarów ponadgabarytowych. Podejmiemy się przewozu każdej przesyłki, niezależnie od jej kształtu, wielkości i miejsca docelowego. Co znajdziesz w naszej ofercie?

 • Transport drobnicowy Wrocław – zapewniamy przewóz ładunków o niewielkich gabarytach, zróżnicowanych kształtach i opakowaniach. W punktach przeładunkowych łączymy je w jeden transport i dostarczamy do konkretnych odbiorców. Takie rozwiązania pozwalają optymalizować koszty dostaw.
 • Transport chłodniczy krajowy – specjalizujemy się w przewozie artykułów spożywczych. Posiadamy chłodnie i pojazdy pozwalające na przewóz towarów warunkach temperatury kontrolowanej w trzech zakresach: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury.
 • Transport paletowy krajowy – przesyłki na paletach są jedną z gałęzi transportu, którą także realizujemy. To gwarancja dobrze zabezpieczonego towaru oraz szybkiego załadunku i rozładunku, co znacząco skraca czas dostawy.
 • Transport krajowy ciężarowy – posiadamy różnorodne pojazdy, które umożliwiają nam przewóz każdego towaru. Dysponujemy między innymi: zestawami chłodniczymi o ładowności do 23 ton, plandekami o ładowności do 24 ton oraz naczepami standardowymi z podwójną podłogą i ze ścianą działową o ładowności do 22 ton.

Jak działa spedycja Wrocław?


Świadczymy usługi polegające na kompleksowej organizacji przewozu towarów. Nasi doświadczeni spedytorzy wykonują szereg czynności na rzecz zleceniodawcy, do których należy:

 • doradztwo;
 • dopasowanie środka transportu;
 • wybór optymalnej trasy;
 • krajowy transport drogowy ładunku;
 • rozładunek towaru.Posiadamy własne magazyny w najbardziej strategicznych punktach na terenie Polski. Dzięki temu możesz skorzystać z magazynowania krótko i długoterminowego, przeładunków, kompletacji towaru, cross-dockingu, co-packingu czy etykietowania. Towary przechowywane są zgodnie z obowiązującymi normami i nie oddziałują na siebie wzajemnie.
Czy warto wybrać transport krajowy WrocławJesteśmy elastyczni, dlatego zawsze poszukujemy rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Stawiamy na rozwój i nieustannie poszerzamy zakres naszych usług, aby sprostać każdemu wyzwaniu. W ramach współpracy zyskasz pełen profesjonalizm realizowanych usług transportowych i logistycznych od pierwszego kontaktu po dostawę do miejsca docelowego, doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy, terminowość, pełną kontrolę przewożonych ładunków oraz dbałość o bezpieczeństwo. Posiadamy oddziały w największych miastach w Polsce oraz własne magazyny, które pozwalają optymalizować koszty i czas dostaw – przekonaj się sam!

Firma spedycyjna Wrocław


Od ponad 15 lat zajmujemy się logistyką i łańcuchami dostaw. Należymy do grona czołowych operatorów logistycznych, co pozwala nam zaoferować Ci kompleksowe rozwiązania logistyczne. Transport krajowy i międzynarodowy nie mają przed nami tajemnic. Zapewniamy najwyższe standardy jakości. W prowadzonych działaniach biznesowych uwzględniamy interesy społeczne oraz aspekty środowiskowe, o czym świadczą liczne certyfikaty. Wybierz współpracę opartą na zaufaniu. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu.Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Firma logistyczna Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Firma logistyczna Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Firma logistyczna Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Firma logistyczna Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Firma logistyczna Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Firma logistyczna Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Firma logistyczna Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Firma logistyczna Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Firma logistyczna Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.


Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję