Poznań

Dystrybucja krajowa – Poznań

Od ponad 15 lat oferujemy spedycję i transport krajowy spełniające najwyższe standardy. Nie straszne są nam duże odległości, ani znaczące ilości ładunków do przewiezienia. Zapewniamy kompleksową obsługę – od doradztwa i wyboru optymalnego rozwiązania, po terminową realizację zlecenia. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku owocuje doskonałą znajomością branży oraz błyskawiczną reakcją na nieprzewidziane sytuacje. Wybierz zaufanego partnera biznesowego i sprawdź, jak działa profesjonalna logistyka Poznań.

Transport krajowy – PoznańTransport Poznań to przede wszystkim odpowiednio zaplanowany przez naszych specjalistów przewóz różnego rodzaju ładunków na trasach krajowych. Odbywa się on za pomocą właściwie dobranego środka transportu. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą. Do Twojej dyspozycji pozostaje transport krajowy ciężarowy oraz spedycja krajowa bus 3,5t, ale także fracht lotniczy, morski oraz transport kolejowy. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego posiadamy swojego oddziały w Gdyni, Starachowicach, Kielcach, Katowicach, Wrocławiu, Pradze oraz w Poznaniu. Jesteśmy elastycznym i otwartym na potrzeby klienta przedsiębiorstwem. Gwarantujemy, że Twój ładunek dotrze do miejsca docelowego na czas i w nienaruszonym stanie.

Co obejmuje spedycja Poznań?

Jako profesjonalna firma przewozowa Poznań specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych wymagających temperatury kontrolowanej (oferujemy trzy zakresy temperatur: +2°C ~ +6°C, +8°C ~ +12°C, ambient – bez temperatury). Oferujemy zestawy chłodnicze o ładowności do 23 ton, posiadające wszelkie dopuszczenia, a dostawy realizujemy pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, co umożliwia nam przewóz nabiału, owoców oraz mięsa. To jednak nie wszystko, ponieważ zakres naszych usług jest znacznie bardziej rozbudowany i obejmuje transport chłodniczy krajowy oraz:

 • transport towarów niebezpiecznych;
 • transport paletowy krajowy;
 • transport kontenerowy,
 • transport towarów ponadnormatywnych;
 • magazynowanie w warunkach temperatury kontrolowanej.
Spedycja krajowa – stawkiW codziennej pracy korzystamy z nowoczesnego oprogramowania, które pozwala nam optymalizować czas oraz koszty dostaw. Wypracowana pozycja na rynku, przekłada się na atrakcyjne ceny oferowanych usług, które wyceniamy każdorazowo, biorąc pod uwagę następujące czynniki:

 • długość trasy;
 • wagę towaru;
 • wielkość przesyłki;
 • rodzaj środka transportu;
 • wszelkie usługi dodatkowe.Realizowane przez specjalistów spedycje krajowe, to przede wszystkim oszczędność czasu, energii i środków, pozwalająca na spokojne prowadzenie działalności. Naszym celem jest dostosowanie satysfakcjonującej Cię ceny do oczekiwanych efektów i potrzeb.

Spedycja krajowa – współpraca

Ze względu na różnorodność towarów oraz rozwiązań logistycznych, spedycja krajowa jest dziedziną niezwykle wymagającą, której należy poświęcić duże nakłady energii oraz czasu. Jeśli Twoja firma nie posiada własnego zaplecza logistycznego i chcesz skupić się na rozwoju oraz budowaniu renomy swojego przedsiębiorstwa – skorzystaj z naszych usług. W zakres prowadzonych działań wchodzi szeroko rozumiana spedycja krajowa i międzynarodowa. Szukamy optymalnych i wygodnych rozwiązań dla Twojego biznesu. Odpowiednio dopasowana oferta to optymalizacja kosztów i gwarancja terminowości, dlatego powierz swoją przesyłkę w ręce specjalistów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.Spedycja Krajowa

Spedycje krajowe stały się jedną z najpopularniejszych formy wysyłki towarów, a z naszą pomocą dostawy są szybkie i w pełni bezpieczne. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego oferujemy Ci możliwość przewozu różnorodnych ładunków. Transport krajowy świadczony przez Silvan Logistics odbywa się pod ścisłą kontrolą IFS Logistics, a naszym atutem jest wyspecjalizowana i nowoczesna flota pojazdów. Dzięki temu produkty docierają do miejsca docelowego w ustalonym wcześniej terminie. Oferowana przez Silvan Logistics dystrybucja krajowa jest elastyczna i dopasowana do potrzeb klienta – każdego dnia nasze auta wyruszają na krajowe trasy, aby bezpiecznie przetransportować ładunki. Przewozimy artykuły spożywcze w warunkach temperatury kontrolowanej.


Spedycja Łódź

spedycja łódź

Interesuje Cię spedycja Łódź? Jesteśmy w gronie czołowych operatorów logistycznych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wypracować elastyczne rozwiązania dla każdego. Sprawdź naszą ofertę!

Spedycja Katowice

spedycja katowice

Spedycja krajowa Katowice to kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, przeładunki, magazynowanie i wiele więcej. Przekonaj się sam!

Spedycja Kielce

spedycja kielce

Profesjonalna spedycja Kielce obejmuje szeroki zakres działań. Oferujemy transport drogowy. a także magazynowanie, przeładunki oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.


Spedycja Starachowice

spedycja starachowice

Każdy przewóz towarów organizujemy i wykonujemy z uwzględnieniem wszelkich procesów niezbędnych do tego, aby przebiegł on pomyślnie. Dystrybucja krajowa Starachowice to sprawdzony wybór!

Spedycja Gdańsk

spedycja gdańsk

Magazynowanie jest jednym z głównych czynników wpływających na efektywną sprzedaż. Powierz to zadanie specjalistom. Odpowiednio dobrany zestaw działań pozwoli Ci odnieść sukces na rynku!

Spedycja Gdynia

spedycja gdynia

Spedycja Gdynia to przede wszystkim pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług dopasowanych do oczekiwań każdego. Współpracujemy z klientami z niemalże wszystkich branż. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.


Spedycja Wrocław

spedycja wrocław

Ogranicz koszty związane z logistyką i wybierz doświadczoną firmę spedycyjną. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług, aby każdy znalazł coś dla siebie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Spedycja Poznań

spedycja poznan

Zastanawiasz się, co obejmuje spedycja Poznań? Przede wszystkim odpowiednio zaplanowany transport towarów, magazynowanie i specjalistyczne rozwiązania dla branży spożywczej. Dowiedz się więcej!

Spedycja Praga

spedycja praga

Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego znajdziesz nas również w Czechach. Szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy? Zobacz, jak działa kompleksowo świadczona spedycja Praga.


Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję