Informujemy, że w dniu 12.02.2024 roku zakończyło się głosowanie nad układem zaproponowanym wierzycielom Silvan Transport & Logistics w ramach prowadzonego postępowania restrukturyzacyjnego. Wyniki wskazują na to, iż pomimo ogromnego zaangażowania wszystkich zainteresowanych stron, zaproponowany przez nadzorcę układ nie uzyskał aprobaty większości Wierzycieli i ostatecznie nie został przez nich zaakceptowany.

W najbliższym czasie przedstawimy Państwu propozycje kolejnych rozwiązań.

W związku z powyższym, przechodzimy do kolejnego kroku przewidzianego przepisami dotyczącymi postępowania restrukturyzacyjnego i tym samym będziemy czekać na uprawomocnienie się wyniku głosowania.

Jednocześnie informujemy, że niezależnie od wyniku głosowania, będziemy nadal robić wszystko co w naszej mocy, aby ostatecznie spłacić swoje zobowiązania wobec naszych Wierzycieli. Wszystkich kontrahentów i partnerów, którzy pomimo nierzetelnych i nieuczciwych informacji pojawiających się w ostatnim czasie w przestrzeni internetowej zdecydowali się na kontynuowanie dotychczasowej współpracy, zapewniamy o otwartości na dalsze rozmowy i o chęci podjęcia dialogu mającego na celu zapewnienie Wam przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa realizacji płatności za wykonane zlecenia.

Chcielibyśmy już teraz bardzo podziękować wszystkim partnerom, którzy oddali i odesłali pozytywny głos. Bardzo doceniamy to, że jesteście z nami w tym trudnym momencie. Cieszymy się, że możemy na Was liczyć i zapraszamy do dalszej współpracy.

Zarząd Silvan Transport & Logistics

Aplikuj do oferty pracy

    Wyślij swoje CV

      Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
      Akceptuję