Czy wiesz, że Czechy są jednym z trzydziestu najbogatszych państw świata? Ponieważ panuje tam stosunkowo niewielki stopień nierówności dochodowej, całkowite bezpieczeństwo i niemal całkowity brak bezrobocia – nasz sąsiad jest wręcz wymarzonym partnerem handlowym. Wybierz sprawdzony transport Czechy świadczony przez firmę z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, a dzięki wiedzy specjalistów, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej skomplikowane zadania. Sprawdź Czechy transport z SIlvan Logistics!

Czechy transport

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Czechy transport drogowy

Czechy transport drogowy

Czeski rynek w ostatnich latach znacznie ewoluował, dlatego zdecydowanie warto poszerzyć swoje rynki zbytu właśnie o to państwo. Oferujemy import Czechy oraz eksport Czechy dla niemalże każdego rodzaju towarów. Wyróżnia nas doświadczenie, wykwalifikowany zespół i zróżnicowana flota pozwalająca realizować transport międzynarodowy na najwyższym poziomie i w krótkim czasie.

Najczęściej wykorzystywanym transportem w przypadku Czech jest transport drogowy. Głównie z uwagi na niewielką odległość, ale także zważywszy na fakt, że Czechy są krajem, którego terytorium w dużej części zajmują tereny wyżynno-górskie.Odpowiednio przygotowane ciężarówki i busy pokonują takie trasy bez komplikacji i na czas docierają do miejsca docelowego.

Czeski transport obejmuje branżę maszynową, przemysł wydobywczy oraz produkcję rolniczą. Dlatego też wśród najczęściej przewożonych towarów znajdują się produkty elektroniczne, zbrojeniowe, motoryzacyjne, a także żywnościowe.

Transport do Czech z Silvan Logistics

Od lat przewozimy towary w relacji Polska – Czechy oraz Czechy – Polska. Transport międzynarodowy Czechy to stałe, częste połączenia i szybkie dostawy. Z każdego miejsca w Polsce. Przykładamy szczególną uwagę do optymalnego planowania tras przewozów i nadzoru nad łańcuchem dostaw na każdym etapie. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą pojazdów.

Specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych w trzech zakresach temperatur:

+2°C ~ +6°C, 

+8°C ~ +12°C, 

ambient – bez temperatury.

transport do Czech

Dostawy realizujemy pod kontrolą IFS Logistics, a nasze pojazdy posiadają wszelkie dopuszczenia i termorejestratory. Jako jedni z nielicznych oferujemy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu spożywczego. Sprawdź również:


Czechy transport dokumenty

Czechy transport dokumenty

1 stycznia 2016 roku w Czechach przestały istnieć drogi ekspresowe, które zastąpiono siecią autostrad. W związku z tym wprowadzono opłaty drogowe. Dla samochodów osobowych do 3,5 tony są to winiety, z kolei dla aut ciężarowych powyżej 3,5 tony – myto. Uiszcza się je poprzez elektroniczny system opłat MYTO CZ. Wysokość myta zależy od rodzaju pojazdu, klasy emisji oraz regionu, po którym się poruszamy. Wskazana kwota zostaje pobrana automatycznie po przejechaniu przez bramkę z elektronicznego urządzenia pokładowego, co zapewnia sprawny i pewny transport do Czech.

Spedycja Czechy (Czechy transport)

Transport to nie wszystko! Realizujemy także szeroko zakrojone usługi spedycyjne, które obejmują między innymi: przeładunki, składowanie, kompletację przesyłek i dystrybucję towarów. Korzystając z naszej pomocy otrzymujesz pełne wsparcie i doradztwo. Począwszy od doboru środka transportu, wyznaczenia trasy przejazdu, po dostarczenie ładunku do klienta. Przez cały czas śledzimy Twoją przesyłkę i na bieżąco informujemy Cię o prowadzonych działaniach.

Transport Czechy – ile kosztuje?

Całkowity koszt usługi ustalany jest indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników, między innymi:

 • typu przewożonego ładunku – drobnicowy, całopojazdowy;
 • relacji – miejsca załadunku i rozładunku;
 • terminu – data załadunku i dostawy;
 • rodzaju pojazdu; dodatkowych czynności – ubezpieczenia Cargo czy tłumaczenia dokumentów.
spedycja Czechy

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Jeden partner dla wszystkich ładunków;
 • stałe siatki połączeń;
 • terminowe dostawy;
 • konkurencyjne stawki;
 • wiedza i doświadczenie.

Współpraca na linii Polska – Czechy trwa od lat. Czesi jako nasi sąsiedzi są ważnym partnerem gospodarczym dla naszego kraju pod wieloma względami. Znajdujemy się gronie czołowych partnerów w wymianie handlowej z naszymi południowymi sąsiadami, dlatego warto postawić na sprawdzony transport międzynarodowy. Zyskaj także inne rynki zbytu i sprawdź:

Skontaktuj się

Szukasz wsparcia dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a pomożemy ci w rozwoju twojej firmy.

Aplikuj do oferty pracy

  Wyślij swoje CV

   Nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie w celu zapewnienia funkcjonalności, wygody i prowadzenia statystyk. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności
   Akceptuję